Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Zatrudnienie w salonie BMW

Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkim miłośników motoryzacji, którzy marzą o pracy dającej im spełnienie, będącej nieustannym źródłem satysfakcji. Jeżeli pragną Państwo rozpocząć swoją karierę zawodową w branży samochodowej, zachęcamy do poznania oferty przygotowanej przez znanego i cenionego na całym świecie producenta pojazdów klasy premium. Najwyższa jakość, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz wyjątkowy styl to cechy rozpoznawalne Bawaria Motors – firmy, którą mogą Państwo współtworzyć.

Starannie wyselekcjonowane oferty pracy na terenie całej Polski

Otwieramy się na Państwa zróżnicowane potrzeby, dlatego przygotowaliśmy wiele zróżnicowanych ofert, wśród których każdy będzie mógł znaleźć zatrudnienie odpowiednie dla siebie. Praca w BMW z pewnością będzie spełnieniem marzeń wszystkich pasjonatów motoryzacji, którzy są pełni zapału do działania oraz nastawieni na sukces. Obecnie czekamy na zgłoszenia od kandydatów, których interesuje praca w sektorach związanych ze sprzedażą, serwisem, a także zarządzaniem. Działamy na terenie całego kraju w największych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław, Kielce, Katowice czy Kraków.

Kogo poszukujemy?

Mamy nadzieję, że nasz zespół zasilą osoby młode, ambitne i zaangażowanie w powierzane im obowiązki. Czekamy na zgłoszenia od kandydatów posiadających doświadczenie w branży, jednak chętnie rozpatrzymy również kandydatury pasjonatów motoryzacji, którzy szybko przyswajają wiedzę i są otwarci na nowe wyzwania. Oczekujemy CV od ludzi posiadających prawo jazdy kategorii B, charakteryzujących się sumiennością, samodzielnością, umiejących nawiązywać relacje z innymi, pracować w grupie. Znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy w zamian?

W zamian mamy do zaoferowania pracę na atrakcyjnych warunkach, wiążącą się z dobrymi zarobkami oraz licznymi premiami. Dajemy szereg zróżnicowanych możliwości rozwoju oraz pogłębiania swoich zainteresowań na szkoleniach związanych z branżą motoryzacyjną. Wierzymy, że będziemy w stanie zaoferować Państwu pracę, o jakiej do tej pory wyłącznie marzyliście. Zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowiska.

Praca w firmie o wieloletnim doświadczeniu

Jesteśmy przekonani, że praca w naszej firmie charakteryzującej się wieloletnim doświadczeniem w branży, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, które pragną zadbać o swoją karierę i otworzyć drzwi do lepszej przyszłości: https://www.praca-dealerbmw.pl/

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.