Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Wydarzenia: spotkanie z czytelnikami w Warszawie

spotkanie z czytelnikami

Już 27 maja od godziny 14.00 do 16.00 w popularnej warszawskiej restauracji Niewinni Czarodzieje 44 będzie można spotkać się oko w oko z aż pięcioma polskimi autorkami książek. I to wszystko przy okazji trwających tuż obok Pałacu Kultury i Nauki – Targów Książki!

Co, gdzie, jak? Spotkanie z czytelnikami

Spotkanie z czytelnikami i wszystkimi chętnymi, którzy chcieliby poznać polskie autorki, uzyskać dedykację czy po prostu zrobić sobie wspólne zdjęcie rozpocznie się o godzinie 14.00. Wstęp do restauracji jest wolny i jak udało nam się dowiedzieć, nie trzeba wcześniej potwierdzać przybycia, a atmosfera na miejscu będzie luźna i swobodna.

Na miejscu: spotkanie, opcja zakupu książek z dedykacją (ilość ograniczona!) i możliwość porozmawiania z autorkami.

Dla wielu gości Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie to może być dobry moment na krótką przerwę od krążenia między targowymi stoiskami.

Spotkanie z czytelnikami – jakie autorki?

Oto lista autorek, które będzie można spotkać w ciągu dnia na Targach Książki w Warszawie, a od 14.00 do 16.00 w Niewinnych Czarodziejach 44:

  1. Alex Sand – autorka m.in takich thrillerów, jak: „Pan Strach”, „Człowiek w bandażach” czy najnowszy „Nie denerwuj jej
  2. Catherine Reiss – autorka takich thrillerów psychologicznych, jak: „Fetor„, „Farma Złych dusz” czy „Pokój już na ciebie czeka”
  3. Camille O’Naill – autorka romansów i książek fantasy, jak np. „Korona cienia”, „Cień mroku” czy „Sucinum. Tajemnice Bursztynowego szlaku”
  4. Aleksandra Lewenhaupt – autorka książek: „Pętla czasu tom 2” (nowość)i „Pętla czasu”
  5. Katarzyna Krakowiak, autorka książek: „Prywatna pokojówka” (nowość) i „Grzeszne tajemnice Klodi”

Międzynarodowe Targi książki w Warszawie – 2023

Międzynarodowe targi książki w Warszawie to coroczna impreza, która ma na celu promowanie literatury i czytelnictwa w Polsce. Zazwyczaj odbywa się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i przyciąga tysiące osób z kraju i zagranicy.

Jak wyglądają targi książki?

Targi książki to wydarzenie, podczas którego wydawcy, księgarze, autorzy, tłumacze i inni specjaliści z branży książkowej prezentują swoje nowości i ofertę. Targi książki to nie tylko miejsce, gdzie można kupić książki, ale także spotkać się z autorami, posłuchać o nowościach w branży, wziąć udział w warsztatach czy spotkaniach autorskich.

Typowy dzień na targach książki zaczyna się od odwiedzenia stoisk wydawnictw, gdzie można zapoznać się z najnowszymi publikacjami oraz nawiązać kontakt z przedstawicielami branży książkowej. Na stoiskach wydawców można przeglądać i kupować książki, porozmawiać z autorami oraz dowiedzieć się więcej o nowościach w branży.

Podczas targów książki organizowane są również liczne wydarzenia kulturalne, takie jak warsztaty, prelekcje, debaty i spotkania autorskie. Często organizowane są także konkursy czytania, wystawy i pokazy filmowe związane z literaturą.

Na targach książki nie brakuje także atrakcji dla dzieci. Organizowane są specjalne strefy dla najmłodszych, gdzie mogą posłuchać opowieści, wziąć udział w konkursach i warsztatach twórczych.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.