Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Wybór miejsca na spotkanie firmowe

Czym powinno charakteryzować się idealne miejsce na spotkanie firmowe w luźnej atmosferze i bez zwyczajowego wielkomiejskiego nadęcia? Jest kilka niezbędnych czynników, które sprawią, że bankiet firmowy przyniesie oczekiwane przez organizatora efekty, czyli przede wszystkim integrację załogi i wzmocnienie jej zaangażowania w sprawy firmy.

Każde przedsiębiorstwo, które odnosi sukces wcześniej czy później chce świętować rozwój firmy wspólnie z pracownikami. Standardowym tego wyrazem są gratyfikacje finansowe, eventy oraz bankiety firmowe. Nie każda impreza tego typu należy do udanych, szczególnie wtedy, gdy jest organizowana w siedzibie firmy dlatego trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników i zorganizować ją w takim miejscu, by uczestnicy wydarzenia wynieśli z niej pozytywną energię, która przełoży się na późniejsze ich zaangażowanie w pracy.

Udana impreza firmowa to przede wszystkim wybór obiektu i tu prym wiodą bankiety w hotelu. Dobrze jeśli obiekt charakteryzuje się ciekawą architekturą – idealny będzie np. gotycki zamek, w którym nowoczesność przeplata się z historią. Nie wystarczą jednakże same gotyckie wnętrza i komfortowe pokoje, idealny obiekt musi zaproponować gościom coś więcej, a mogą to być niebanalne zabawy, choćby rywalizacja w inscenizacji z epoki, spektakle i pokazy historyczne, do tego świetna kuchnia w okazałej sali bankietowej. Jeśli dany obiekt będzie w dodatku położony na rozległym terenie z widokiem na wodę – to już wszystko czego należy oczekiwać, by impreza firmowa udała się znakomicie.

Przykładem fantastycznego miejsca na event jest Zamek Gniew zbudowany jeszcze przez Zakon krzyżacki, a położony niedaleko rzeki Wisły. Oprócz niezwykłych wnętrz i pięknego terenu wokół oferuje gościom liczne atrakcje w duchu historii, ale też jak najbardziej współczesne – basen, jacuzzi, strefa SPA, kręgielnia i atrakcyjne zajęcia dla dzieci.

Ofertę Zamku warto sprawdzić na stronie https://www.zamek-gniew.pl/polecamy/bankiety-firmowe-w-historycznej-atmosferze

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.