Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Wszystkie zalety papierosów elektronicznych

E papieros to niezwykle interesujący wynalazek ostatnich lat – szkoda, że po dokładniejsze informacje o nim musimy sięgać do internetu, ponieważ w zwykłych mediach wzmianki o nim nieczęsto się pojawiają, a jeśli już w to w raczej złym kontekście. Tymczasem E papieros posiada mnóstwo zalet! Jakich?

TWOJE ZDROWIE I ZDROWIE TWOICH BLISKICH

Przede wszystkim e-papierosy wykluczają zupełnie problem biernego palenia – a zatem ktoś dotąd palący jak smok i szkodzący osobom w swoim najbliższym otoczeniu, nareszcie może odetchnąć z ulgą! Szczególnie jeśli osoba taka ma dzieci, poważnie zastanawia się nad przejściem z papierosów tradycyjnych na te elektroniczne. Dzięki temu odpowiednia dawka nikotyny zostaje dostarczona do organizmu, a dzieci nie muszą borykać się z krztuszącym dymem i nieprzyjemnym zapachem rodzica. Wapowanie jest wręcz miłe – z racji na smakowity dym, który się wówczas wydziela.

Poza tym liczy się przecież zdrowie każdego palacza – które przy tradycyjnych papierosach jest raczej poważnie zagrożone! Przecież wraz z wdychanym dymem, wdycha się również różne, rakotwórcze substancje, a część z nich bezpośrednio trafia do jamy ustnej i układu oddechowego. E-papierosy nie wytwarzają takich związków, a dzięki dostarczaniu nikotyny. Można zarówno palić je dalej, jak i spróbować zupełnie rzucić palenie – to ostatnie często wychodzi i to szybciej, niż się spodziewamy.

AROMATYCZNE OLEJKI

Prócz dodatkowych zalet, które można by wymienić (że można palić w każdym miejscu, że e-papieros jest wygodny, bo po skończeniu po prostu wkładamy go do kieszeni, że e palenie jest rozwiązaniem ekologicznym) istotny staje się aspekt licznych liquidów sklepu WAPER SHOP, czyli olejków do e papierosa, jakie można zakupić do palenia.

Dzięki zastosowaniu liquidów (smaki dzielą się na tytoniowe, owocowe, miętowe i specjalne) palenie jest o wiele przyjemniejsze. Olejki do e papierosa z Waper Shop są płynami do wypełniania wkładów e-papierosa i prócz doskonałego smaku różnią się od siebie zawartością nikotyny – można samodzielnie wybrać interesującą wartość i na przykład starać się stopniowo zmniejszać jej stężenie, by kiedyś być może w ogóle jej już nie potrzebować.

On też może się poszczycić doskonałymi e-papierosami, jak na przykład te z serii MX7. Sklep posiada zarówno egzemplarze jednorazowe, jak i przeznaczone do ładowania. Można także zakupić całe zestawy – zarówno aromatycznych olejków, jak i eleganckich e-papierosów, na przykład pakowanych po dwa egzemplarze. Dzięki ładnemu opakowaniu mogą być idealnym prezentem dla samego siebie, jak też dla kogoś bliskiego.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.