Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Tablet na miarę nowoczesności

Nowoczesne tablety to współczesne dopełnienie praktycznie każdego człowieka. Urządzenia te pozwalają na pozostanie w stałym kontakcie z całym światem służąc zarówno wpracy, jak i zróżnicowanej rozrywce. Coraz to bardziej zaawansowane modele tabletów powoli pod względem podstawowej wydajności zaczynają wypierać laptopy. Przeciętne potrzeby użytkownika mieszczą się w sferze, którą swoimi możliwościami tablet spokojnie wypełni. Urządzenia te są swobodnie rozwijane o dodatkowe opcje jak klawiatury czy myszki czyniąc z nich mniejsze oraz poręczniejsze wersje notebooków. Jednak praktycznie każdy komercyjny tablet odznacza się dużą delikatnością, każdy z wyjątkiem toughpada.

Toughpad to więcej niż tablet

Toughpad to zróżnicowana linia tabletów zaprojektowana przez Panasonic Corporation. Jest to rozwinięcie ich wcześniejszego projektu Toughbooka zaprojektowanego w 1996 roku laptopa, który jest w stanie zachować swoją pełną wydajność w każdej sytuacji. Toughpad działa na tej samej zasadzie – jego obudowa oraz części użyte do ochrony wewnętrznych komponentów pozwalają mu działać tam gdzie inna maszyna dawno by zawiodła. Toughpady są wyjątkowo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, upadek nawet ze znacznej wysokości absolutnie nie zagraża sprzętowi.

Te warianty produktów multimedialnych zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o użytkownikach pracujących w przemysłach wymagających od sprzętu najwyższej niezawodności – jak branże wydobywcze, farmaceutyczne, chemiczne, prawne czy rządowe. Toughpad to mówiąc zwyczajne tablet w zbroi zdolnej wytrzymać dynamiczne ekstremalne zmiany temperatury, zalanie wodą, naprężenia wywołane drganiami (np. podczas prac na budowie lub w kopalni), upadki oraz wiele innych. Ich niezawodność jest doceniana nie tylko przez profesjonalistów z rozmaitych branż.
Standardowi klienci coraz częściej przekonują się do tych opcji, licząc (i słusznie) na znaczne obniżenie późniejszych kosztów, które mogą być związane z naprawą potencjalnych usterek (np. pęknięty ekran) lub też koniecznością zakupienia nowego modelu. W przypadku toughpada problem ten praktycznie nie istnieje. Doskonała ochrona sprawia, że okres żywotności sprzętu diametralnie się wydłuża nawet pomimo intensywnego użytkowania. Toughpady występują w wyjątkowo szerokim przedziale rodzajowym dając kupującym pełniejszą możliwość na dobranie możliwie najlepszego modelu, który będzie dokładniej wpisywał się w zakres ich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.