Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Książki

Sposoby na problemy małżeńskie

Tajemnicą dobrego i udanego związku to nie tylko pielęgnowanie wzajemnej miłości do siebie, ale również sztuka rozwiązywania konfliktów oraz motywacja do tego, by się nie poddawać. Z tego powodu powstało wiele poradników dla małżeństw, które mają pomagać w przechodzeniu przez różne etapy relacji. Niezależnie od stażu bycia razem, każda para od czasu do czasu potrzebuje wsparcia.

Poradniki dla małżeństw to świetna propozycja lektury zarówno dla młodych stażem, jak i długoletnich par. Dla tych pierwszych – pomogą przetrwać pierwsze poważne kłótnie, z kolei tym drugim pomogą pielęgnować oraz dbać o te ważną relację, która przetrwała tyle lat. W księgarni katolickiej można znaleźć kilka ciekawych propozycji, które są warte przeczytania.

„Mężczyzna, jakiego pragnie Twoja żona” to propozycja dla wszystkich panów, którzy zawsze chcieli się dowiedzieć, a mimo upływu lat nadal nie wiedzą, o co chodzi kobietom. I choć w żartobliwy sposób można powiedzieć, że one same nie wiedzą, czego chcą, to jednak jest to poważny problem, zwłaszcza w komunikacji pomiędzy mężem a żoną. Stąd książka, która w stosowny i delikatny sposób wyjawi wszystkim panom, jak zachowywać się w stosunku do kobiety oraz w jaki sposób się z nią porozumiewać, aby przekaz był zgodny z myślą.

„Gorący seks małżeński. Jak rozpalić swój związek”, to lektura obowiązkowa dla tych par, które czują, że w ich sypialni wieje nudą. Jak się okazuje, według katolickich ekspertów do spraw miłości przyczyna nie tkwi tylko w rutynie, ale również w głowach. Dzięki tej książce para przypomni sobie z jakiego powodu Bóg ich sobie przeznaczył, jak powinno się prawidłowo budować bliskość, za którą pójdzie namiętność oraz powróci gorący seks, którego brakuje zarówno jednej, jak i drugiej stronie.

„Seks zaczyna się w kuchni” – to propozycja obowiązkowa dla panów. I wcale nie zrobi z nich wyśmienitych kucharzy, którzy przez żołądek do serca zdobędą ponownie swoją żonę. Poradniki dla małżeństw o tym tytule mówią o tym, że droga kobiety do seksu ze swoim mężem wiedzie już od porannej kawy, delikatnego muśnięcia dłoni na przywitanie oraz czułościach okazywanych przy śniadaniu. I wcale nie oznacza to uprawiania miłości na stole w kuchni. Autorzy tego poradnika dla małżeństw twierdza, że jeżeli od samego rana mężczyzna będzie czuły dla swojej żony, to ona wieczorem będzie bardziej skłonna do seksu.

Jeżeli ktoś szuka odpowiedniego poradnika dla małżeństw, który nie tylko pomoże rozprostować lub zrozumieć niejedną skomplikowaną sytuację, ale również naprawi pożycie małżeńskie, to zdecydowanie powinien zajrzeć do katolickiej księgarni, w której znajduje się pełno inspirujących tytułów.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.