Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Spersonalizowany prezent urodzinowy

W poszukiwaniu perfekcyjnego upominku urodzinowego można dziś spędzić w internecie naprawdę długie godziny, przeglądając setki pomysłów w setkach sklepów, portali aukcyjnych czy serwisów ogłoszeniowych. Co interesujące, prezenty urodzinowe można podzielić w zasadzie na dwie różne grupy i właśnie od przeglądu takowych zacząć wybór idealnego prezentu dla solenizanta.

Prezenty spersonalizowane czyli dopasowanie do odbiorcy

Czym są coraz częściej wybierane przez nas prezenty spersonalizowane i czy warto po nie sięgać? W prostym wyjaśnieniu, są to zwyczajnie upominki bezwzględnie dopasowane do pasji, stylu życia i zainteresowań naszego przyszłego solenizanta.

Dla przykładu: jeżeli urodziny ma ktoś, kto z zawodu czy pasji jest np. artystą: rzeźbiarzem, malarzem, twórcą itd. to przeglądając dla niego prezenty spersonalizowane, szukamy tych, które właśnie dla tej grupy są interesujące. Trafiamy w gusta i pod gusta! To mogą być proste i bardziej wymagające gadżety związane z rzeźbiarstwem, malarstwem, czy inną forma tworzenia. Może warto postawić na sztalugi do malowania nietypowych wielkości obrazów albo na farby i pędzle?

Właściwie każda grupa ludzi ma dziś dla siebie coś, w obrębie czego można wyszukać dla niej upominek spersonalizowany.

Czy personalizacja prezentów sprawdza się zawsze?

Czy wybór takiego upominku dopasowanego do hobby, zawodu czy pasji solenizanta może okazać się pudłem? Owszem!

Wyobraź sobie, że ktoś spędzający całe życie na pisaniu książek (autor, epik, poeta itd.) co roku dostaje od znajomych nowe pióro. Nuda, prawda? Może ten jeden dzień w roku chciałby, żeby prezent go miło zaskoczył i był czymś zupełnie innym?

Prezenty z zaskoczenia okazują się równie ciekawe, co te spersonalizowane. Szukając ich, stawiajmy na to, czego dana osoba na pewno się nie spodziewa! Może kupn na jazdę szybki samochodem? Voucher na wczasy? Weekend w stylowym hotelu? Takie oryginalne prezenty mogą być miłą niespodzianką i cieszyć bardziej niż super spersonalizowane.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.