Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Postęp: marketing i reklama

Producent notesów

Notesy to wciąż bardzo przydatny przedmiot codziennego użytku. Mogą służyć do zapisywania najważniejszych spraw do załatwienia, umawiania spotkań, sporządzania ważnych notatek, albo jako kalendarze. Są  pomocne zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Notesy mogą być także wspaniałym upominkiem. Odrębnym działem są notesy reklamowe. Zawierają one nadruk lub logotyp firmy. Są pomysłowym gadżetem promocyjnym. Stanowią interesujący prezent  dla klientów i kontrahentów przypominający o o naszej firmie. Producent notesów dba, by były one eleganckie i gustowne. Można je zabrać na spotkanie biznesowe lub dokonywać notatek w biurze firmy.

Notesy reklamowe drukowane są w wielu formatach – A4, A5, czy A6 oraz w różnej wielkości kwadratów i prostokątów. Wykonujemy notesy książkowe, z eleganckimi okładkami lub bez nich, notesy klejone lub łączone spiralą. Wszystko zależy od potrzeb klientów, którzy mogą złożyć indywidualne zamówienie własnego autorstwa lub zainspirować się naszymi realizacjami. Wybierając ogólny projekt z naszej galerii mogą Państwo zmienić szczegóły nadruków, by był dostosowany do własnych potrzeb promocyjnych. Wykonujemy notesy w nieograniczonej liczbie nakładów począwszy od jednej sztuki na wielotysięcznej skończywszy. Przed złożeniem zamówienia można prosić o darmową wycenę. Nie trzeba na nią długo czekać, a pomoże ona zaplanować koszty.

Producent notesów dba o wygodę swoich klientów i ich potencjalnych klientów, dlatego przygotowuje notesy bez okładek idealne do szybkiego i wygodnego notowania informacji. W takim notatniku bez trudu można odrywać już zużyte kartki i zapisywać kolejne notatki. Kartkę ze zrobioną notatką można wręczyć klientowi, co będzie stanowiło okazję do promocji firmy. Notes może mieć tyle kartek ile zażyczy sobie klient. Notes wykonywany jest z jakościowego papieru, na którym druk prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Dodatkowo każdy z notatników ma podstawę ze sztywnego kartonika, co go wzmacnia i ochrania przed pogięciem. Kartki w notatnikach przygotowane są tak, by wyrwane można było włożyć do segregatora. Notesy spięte spiralą są bardzo komfortowe w użyciu. Gwarantują łatwy i szybki dostęp do notatek, gdyż kartki przerzuca się w nich wyjątkowo wygodnie.

Producent notesów dba o to, by wykonane notatniki nie odbiegały od zamówienia, dlatego niezmiernie istotny jest dialog na etapie przedstawiania projektu. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, który z naszej strony nie jest utrudniany, ale raczej staramy się wyjaśnić wszelkie niedomówienia. Bierzemy pełną odpowiedzialność za dokładne i precyzyjne wykonanie zamówienia. .

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.