Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Nieruchomości i wnętrza

Ponadczasowe jesienne trendy

Tegorocznej jesieni we wnętrzach będą królowały barwy ziemi i motywy ekologiczne. To ponadczasowy trend, który raz na jakiś czas powraca, warto więc przyjrzeć się mu nieco bliżej.

 

Barwy ziemi to bardzo uniwersalna kolorystyka. Brązy, beże i brudne biele sprawdzają się w zasadzie w każdym wnętrzu. Z powodzeniem można wykorzystać je zarówno w salonie, jak i w sypialni, w każdym przypadku osiągając równie dobry efekt. Jeśli taka kolorystyka wydaje nam się zbyt spokojna i jednolita, możemy ją ożywić. Wystarczy wprowadzić do wnętrza dodatki w intensywnych kolorach, które również wpisują się w paletę barw naturalnych. Wystarczy zegar w kolorze intensywnej czerwieni, czy też pomarańczowe zasłony. Dzięki nim całe wnętrze nabierze oryginalnego charakteru.

 

W modnych jesiennych wnętrzach powinny także pojawić się naturalne materiały. Najlepszym wyborem w tym sezonie będzie drewno, wiklina, czy trawa morska. Ważne, by wszystkie te materiały były utrzymane w naturalnej kolorystyce. Pokrywanie jej warstwą farby, czy bejcy raczej mija się z celem.

 

W jesiennych wnętrzach powinno królować też światło świec. To kolejny ponadczasowy trend, który nie traci na popularności mimo upływu lat.

 

1 Comment

  1. Comment by post author

    szukacz

    Na wielu modowych stronach, np tutaj: moda damska, można na bieżąco śledzić sobie trendy odzieżowe o danej porze roku + zapowiedzi oczywiście.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.