Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Postęp: marketing i reklama

Ponadczasowa wizytówka

Wizytówka to atrybut każdego poważnego przedsiębiorcy. Wręczenie klientowi czy partnerowi handlowemu własnej wizytówki jest o wiele bardziej eleganckie niż zapisywanie swojego adresu i telefonu na zmiętym zwitku papieru.

 

Wybierając wizytówki warto zadbać o to, by były ponadczasowe, szczególnie jeśli chcemy zamówić je w większej ilości. Przestrzegając kilku prostych zasad sprawisz, że mimo upływu czasu Twoja wizytówka wciąż będzie się dobrze prezentowała. O czym warto pamiętać?

 

Treść zamieszczona na wizytówce nie powinna być zbyt rozwlekła. Wystarczy imię i nazwisko, nazwa firmy oraz dane kontaktowe. Warto postarać się, by dane zamieszczone na wizytówce jak najdłużej pozostawały aktualne. Jeśli w najbliższym czasie planujesz zmianę adresu e-mail, czy numeru telefonu, lepiej nie zamieszczać ich na wizytówce.

 

Jeśli chodzi o stylistykę wizytówek, najlepiej sprawdzają się proste, mało skomplikowane wzory. Nie warto podążać za aktualną modą, umieszczając na wizytówce ozdobne ornamenty czy nietypowe kolory. Moda przeminie, a Twoja wizytówka szybko przestanie prezentować się dobrze. Zamiast tego postaw na elegancki minimalizm, który jest ponadczasowy.