Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe, Książki, Sprzęty i produkty

Pomysł na prezent dla agenta ubezpieczeniowego

Pomysł na prezent dla agenta ubezpieczeniowego

W poszukiwaniu niebanalnego prezentu dla osoby pracującej jako agent ubezpieczeniowy, warto wziąć pod uwagę kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze, możemy tu wykorzystać prywatne zainteresowania takiego człowieka, ale robiąc to ta, by sprawić mu przyjemność czymś, czym interesuje się poza pracą! Po drugie możemy się oprzeć na jego zawodowych motywacjach. Trzecią opcją są też zawsze uniwersalne i świetnie sprawdzające się pomysły z półki prezentów zabawnych, śmiesznych, albo luksusowych!

Jaki prezent dla agenta ubezpieczeniowego?

Dziś mamy dla was kilka świetnych propozycji na to, co wybrać w świątecznym (i nie tylko!) upominku dla kogoś zajmującego się na co dzień ubezpieczeniami.

Lista pomysłów:

Związane z zainteresowaniami: tu pole wyboru jest ogromne i zależy od tego czy wiem, co prywatnie daną osobę inspiruje. Jeśli zainteresowaniami są szybkie samochody, możemy pokusić się np. o prezent w postaci vouchera na jazdę takim autem. Jeśli hobby stanowi składanie puzzli – niech to będą puzzle, nie bójmy się tego!

Związane z pracą: w sposób możliwie oryginalny! Nie próbuj agentowi ubezpieczeń kupować ubezpieczenia bo to będzie grube przegięcie:) Postaw na coś, co z zawodem się wiąże, ale jest nietypowe.

Dobrym przykładem może być np. książka, której bohater lub bohaterowie pracują w branży ubezpieczeń. Przykład: pozycja „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem” autorstwa Alex Sand. Dostaniesz ją w wielu księgarniach np. tutaj.  Ciepła, obyczajowa opowieść z nutką romansu zawsze przyjemnie się czyta, a dodatkowo obdarujesz kogoś prezentem, który zaciekawi właśnie z racji na podobny do głównych bohaterów zawód.

prezetn dla agenta ubezpieceniowego

Inny pomysł to gadżety ze sklepów reklamowych: możesz np. na kubku do kawy nanieść jakiś cytat typowy dla branży ubezpieczeń, albo postarać się o kalendarz na Nowy Rok, z atrakcyjnymi cytatami o zdrowiu i odpowiedzialności.

Luksusowe: np. eleganckie pióro, którym agent ubezpieczeniowy będzie mógł podpisywać kolejne umowy, cygaro, zegarek z charakterkiem, zestaw dobrych alkoholi w kryształowych butelkach albo ekskluzywna karafka na whisky. Oczywiście sprawdź najpierw czy taka osoba w ogóle lubi alkohol!

Z adrenaliną: ale w granicach rozsądku! Np. lot balonem, skok na bungee, wyjazd na morsowanie gdzieś do Kanady itd. Tu należy jednak uważać i upewnić się czy ktoś, kogo obdarowujemy lubi takie klimaty. Nie ma co na siłę podsuwać ludziom rzeczy, które sprawią im raczej zakłopotanie niż radość.

Jak widzisz, pomysłów na prezent dla agenta ubezpieczeniowego jest całe mnóstwo!

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.