Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Oryginalny garaż dla oryginalnych ludzi

Może to wynikać z niewielkiej ilości miejsca na działce, albo z nietypowych upodobań klienta – kiedyś o niestandardowe garaże było trudno, ale dziś ich wzniesienie to już nie problem! Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać odpowiednich firm i zastanowić się dobrze, czego tak naprawdę potrzebujemy!

Niektórzy mają wielkie auta, inni chcą schować w garażu małego busa, jeszcze inni marzą o garażu z otworem okiennym, albo z dodatkowymi drzwiami z boku – potrzeby są różne. Mogą wynikać na przykład z chęci dostosowania wyglądu konstrukcji do wyglądu domu, albo też mieć na uwadze walory nie tyle estetyczne, co funkcjonalne – garaż musi być na tyle wąski, aby zmieścił się w nim wóz, a jednocześnie by sama konstrukcja zmieściła się na działce.

Kiedyś wszystko trzeba było wznosić samemu – żmudnie wymierzać i cały czas obawiać się, że ostatecznie coś pójdzie nie tak i zabraknie kilku centymetrów. Trzeba było wydawać pieniądze na materiały, a efekt własnej pracy i tak nie zawsze (a wręcz rzadko) zadowalał. Na szczęście nastały zmiany na lepsze i można zamówić gotowe konstrukcje – wykonane nie tylko w standardowy sposób, ale też dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta!

Wybierz garaż dla siebie

Jeśli jesteś jedną z osób, która od swojego garażu oczekuje więcej, warto poszukać firm, które produkują niestandardowe garaże na specjalne zamówienie. Zasięg ogólnopolski i specjalizację w spełnianiu takich nietypowych potrzeb posiada między innymi firma CGT Konstrukcje stalowe – garaż akrylowy (kolorowy), bądź z ocynkowanej blachy to w ich wykonaniu prawdziwy majstersztyk. Materiały są solidne, a możliwość modyfikacji na tyle duża, by sprostać wszystkim, oryginalnym zamówieniom.

Garaż akrylowy może mieć inny kolor dachu, ścian i bramy – przy czym możliwe jest również pomalowanie powierzchni w sposób imitujący drewno (ciemne, bądź jasne). W specjalnym konfiguratorze można dopasować rodzaj dachu, poszycia, a także wybrać wymiary garażu. Konstrukcja może także posiadać liczne, interesujące dodatki – otwory okienne, otwory z klapą, dowolną ilość drzwi, wysokość wjazdu i bramę rozsuwaną, bądź też otwieraną do góry. Garaż tworzony jest na specjalne zamówienie klienta – zgodnie z jego wytycznymi – i dowożony w wybrane miejsce. Szybko, łatwo i z profesjonalnym montażem. Dzięki takim udogodnieniom o wiele łatwiej być kreatywnym!

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.