Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Odkryj strefy erogenne Twojej partnerki

Wielu mężczyzn zastanawia się, jak sprawić przyjemność kobiecie. Cóż, każda kobieta jest inna, więc preferencje i gusta też bywają różne. Kluczem do sukcesu jest odkrycie miejsc erogennych u partnerki.

Wrażliwa szyja
U sporej części pań bardzo wrażliwym na dotyk miejscem jest szyja i okolice karku. Delikatnie pieszczenie tych obszarów sprzyja wzrostowi pożądania. Może to być muskanie, smyranie czy całowanie. Mile widziane są także pieszczoty językiem. Niektóre kobiety lubią także odczuwać delikatne wibracje w miejscach, w których dotyk partnera skutkuje napływem fali podniecenia. Wówczas można użyć dostępnego w każdym sklepie z gadżetami erotycznymi masażera. Stymulator łechtaczki również sprawdzi się w tej roli, ponieważ można nim pieścić dowolne obszary ciała.

Piersi
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety uważają pieszczenie i dotykanie piersi za niezwykle podniecające. Warto zatem poświęcić tej partii ciała nieco więcej czasu. W zależności od gustu kobiety – może to być delikatne masowanie lub namiętne ssanie.

Wnętrze ud
Bez wątpienia skóra na wewnętrznej części ud jest bardzo delikatna. Subtelny masaż opuszkami palców sprawia więc kobietom niebywałą przyjemność. Przeciągany i maksymalnie wydłużany często powoduje wzrost podniecenia.

Stopy
Dla pań często erogennym miejscem są stopy. Wśród panów także nie brakuje fetyszystów kobiecych stóp. Jeśli oboje partnerów lubi w ten sposób prowadzić grę wstępną – niech ona trwa jak najdłużej. Z pewnością obie strony będą usatysfakcjonowane.

Łechtaczka
Nie bez powodu łechtaczkę uważa się za istotę kobiecości. Jej stymulacja nie tylko doprowadza do orgazmu, ale także stanowi świetny element gry wstępnej. W tym celu można zastosować pieszczoty oralne lub wspomniane przedtem stymulatory łechtaczki. Z pewnością każdej kobiecie przypadnie do gustu taka forma rozbudzania zmysłów.

Źródło: Sklep erotyczny online – Mypleasure.pl

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.