Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Nasza zima zła

Gorąca czekolada, kolorowe rękawiczki, lepienie bałwanów z najbliższymi, cieplutka kurtka parka damska, wyczekiwanie pierwszych płatków śniegu oraz pierwszej gwiazdki w Wigilię – zima wcale nie brzmi tak strasznie. Zwykle jednak traci na uroku kiedy robi się po prostu zimno, a zamiast białego puszku mamy paskudną pluchę. Jak przetrwać tę okropną aurę?

Okrycia wierzchnie

Wiele osób nie może się doczekać przymrozków, by móc nareszcie wyciągnąć z szafy ulubiony płaszcz i zacząć zestawiać ze sobą zimowe stylizacje. Dla innych jest to niewygodne i przesadne opatulanie się, w którym czują się jak w pułapce. Specjalnie dla nich, ale też i dla wszystkich innych kobiet ceniących sobie wygodę, polecamy kurtki parki damskie. Charakteryzują się one wyjątkową lekkością, której nie znajdziecie w grubo pikowanych kurtkach i płaszczach, a z ich futrzanymi podszyciami niestraszne będą nawet największe mrozy. Kurtka parka damska będzie także idealnym wyborem dla tych kobiet, które nie chcą kupować osobnego okrycia do spodni, a jeszcze innego do spódnic i obcasów. Krój tych kurtek jest tak uniwersalny, że pasują do wszystkiego! Zresztą zobacz i przekonaj się sama: https://www.hypnotizebutik.pl/pol_m_Kurtki-plaszcze-159.html!

Obuwie

Nie musimy nikomu przypominać o tym, że na śniegi najlepiej zakładać buty ocieplane, żeby nie odmrozić sobie palców lub nie złapać przeziębienia. Jeśli wymaga tego od nas praca, albo zwyczajnie nie chcemy na zimowe miesiące porzucać ukochanych obcasów, to przynajmniej zakładajmy do nich grubsze rajstopy. Wiele kobiet uznaje ten element garderoby za najgorszą torturę, ale z jego pomocą ochronimy ciało przed wychłodzeniem.

W wyborze zimowego obuwia warto też pamiętać o innych szczegółach, dzięki którym niestraszne nam będą śliskie chodniki. Nie musimy od razu kupować raków – do chodzenia po mieście wystarczające będą buty wyposażone w grubą podeszwę i antypoślizgowy bieżnik. Powinnyśmy też całkiem zrezygnować z zamszowego obuwia, o ile nie chcemy go zniszczyć solą rozsypywaną na ulicach i chodnikach.

Kosmetyki

Jednak ani odpowiednie obuwie, ani cieplutka kurtka parka damska, nie ochronią naszej skóry przed działaniem minusowych temperatur. O ich dobro musimy zadbać osobno.

Na rynku dostępna jest olbrzymia oferta kremów ochronnych przeznaczonych na zimę, aby kobieta z każdym rodzajem cery mogła znaleźć ten właściwy dla siebie. Często zawierają one filtry SPF chroniące najbardziej wrażliwą skórę przed słońcem. Zaś niezbędnikiem kobiecej torebki powinna być regenerująca pomadka do ust, która powstrzyma je przed wysychaniem i bolesnym pękaniem.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.