Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Dla dzieci

Narty w Alpach – wycieczki z biurami turystycznymi

Narciarstwo to najpopularniejszy sport zimowy, a na świecie uprawiają go miliony wielbicieli aktywnego spędzania wolnego czasu.

Trzeba jednak przyznać, że zmieniające się pory roku są znaczną przeszkodą w oddawaniu się tej pasji. Tym bardziej że w Polsce nawet zimowa pora roku nie gwarantuje białego puchu na stokach. Z tego powodu narciarze-amatorzy szukają miejsc, w których nie brakuje śniegu. Ze względu na rewelacyjne przygotowanie tamtejszych kurortów narciarskich oraz wspaniały, górski klimat, wiele osób decyduje się na wyjazdy w Alpy, czyli zwykle do Austrii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii czy Francji. Jako że samodzielne zorganizowanie takiego wyjazdu jest dość skomplikowane i czasochłonne, najwygodniej jest skorzystać z gotowych ofert biur podróży. Jednym z działających w Polsce biur turystycznych proponujących wycieczki w Alpy jest Beskid Travel. Podstawą jego oferty są wyjazdy na austriacki lodowiec Stubai, na którym doskonale warunki narciarskie panują od października do czerwca!

Poza klasycznymi wyjazdami regularnie organizowanymi dla osób w dowolnym wieku, w biurze podróży pojawiają się opcje ferii na lodowcu, będących ofertą kierowaną do dzieci i młodzieży. Najmłodsi, także ci przyjeżdżający z rodzicami, mogą liczyć na lekcje jazdy na nartach lub snowboardzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Podstawowy pakiet zajęć jest zwykle uwzględniony w cenie całego wyjazdu. Możliwe jest również wykupienie pobytu wigilijnego, sylwestrowego lub wielkanocnego. Oprócz wyjazdów na Stubai, biuro oferuje wycieczki do Tyrolu i Brennej. Klienci mogą zdecydować się na zakwaterowanie w hotelu lub pensjonacie, a dzięki wypełnionym zdjęciami katalogom, precyzyjnie wybierają taki obiekt noclegowy, który będzie celował w ich oczekiwania. Oferta biura aktualna jest również poza sezonem zimowym, gdy organizowane są kolonie dla dzieci. Dla korzystających z gotowej oferty biura podróży wyjazdy w Alpy będą nie tylko prostsze w organizacji, ale również przyjemniejsze, bo pozbawione stresu związanego z załatwianiem formalności i przygotowaniem atrakcji dla najbliższych!

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.