Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Dla dzieci

Modne bluzki dla dziewcząt, czyli trendy wśród nastolatek

Jakie bluzki robią aktualnie furorę wśród młodych dziewcząt i nastolatek? To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu rodziców, zwłaszcza, że te szczególny okres w życiu młodego człowieka wprost nasycony jest zmianami pomysłów na siebie. Jeden miesiąc może być modą na kolory intensywne, kontrastowe i widoczne z daleka, a drugi na ultra naturalne, podążające za eko klimatami. Jak się w tym nie pogubić?

Modne bluzki dla nastolatek

Przede wszystkim, szukając odzieży dla dziewcząt w tym wieku, zawsze warto pytać je o zdanie! Tak, tak, to już moment, w którym nastolatka w trzy sekundy potrafi określić, czy jej się coś podoba, czy nie, więc nie warto kupować w ciemne. Trendy bluzki młodzieżowe, za które wciąż jeszcze płacą rodzice, powinny być dobierane zgodnie z aktualnym gustem dziewczynki. Dobrym przykładem mogą tu być bluzki Diuneo: wyróżniające się bardzo dużą różnorodnością, a tym samym możliwością dobrania w sklepie dokładnie tego, co wpadnie dziecku w oko.

Jakie trendy bluzki w Diuneo?

  • Bluzki dziewczęce z modnymi napisami: nadruki w stylu „Friends”, „Crazy day”, „Move Play” czy „Surf Side” wpadają w oko od razu.
  • Oryginalne bluzki z kołnierzykami – dla dziewcząt, które lubią elegancki wygląd, albo po prostu muszą w tego typu kroje ubrać się na szkolny apel
  • Koszulki i bluzki sportowe – wykonane z materiałów dobrze radzących sobie z wilgocią i produkowane pod szyldami znany marek jak Nike czy 4F
  • Bluzki z motywami palm – te są popularne wśród nastolatków bez względu na sezon! Sprawdzą się i latem i zimą.
  • Stonowane kolorystyczny bluzki casualowo-sportowe. Grafitowe, khaki, czarne – będą idealne na okres wyciszenia młodego człowieka, który nagle rezygnuje z mocnych kolorów i idzie w stronę klimatów eko.
  • Bluzki z emotikonkami – uśmieszki, smutki i inne dziwne minki.

Jak to wygląda cenowo?

Bluzki młodzieżowe, jakie oferuje dobry sklep z odzieżą Diuneo, mogą osiągać ceny od kilkunastu do nawet powyżej 100 zł, zależnie od tego z jakiego materiału są wykonane. Najczęściej będzie to bawełna 100%, bawełna pique, ale i połączenie bawełny z elastanem.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.