Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Dla dzieci

Modne bejsbolówki – czapki męskie i damskie

czapka

czapkaJeśli lubisz być trendy i ubierać się modnie, warto już teraz przejrzeć swoją szafę i sprawdzić, czy znajdziesz w niej coś, co będzie odpowiadało trendom na zbliżającą się wiosnę. W co warto się zaopatrzyć w pierwszej kolejności?

Przede wszystkim w czapki bejsbolówki, czyli klasyczne czapki z daszkiem. To one będą królowały na ulicach wiosną – już teraz bardzo często można oglądać je na wybiegach i to nawet u najbardziej cenionych projektantów.

To najlepsze potwierdzenie ich popularności.

Warto jednak od razu zaznaczyć, że modne bejsbolówki to nie te same czapki męskie z daszkiem, które noszą przede wszystkim młodzi chłopcy. Modne czapki wykonuje się z dzianiny i bawełny. Ich stylistyka jest bardzo zróżnicowana, począwszy od sportowej, aż po elegancką. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Idealnym dopełnieniem bejsbolówek są szaliki damskie, nieco lżejsze niż zimowe, nawiązujące swoją kolorystyką do czapek. To bardzo pozytywny trend, który przynajmniej część z nas przekona do noszenia czapek wiosną.

Do tej pory wiele osób rezygnowała z noszenia czapki już w pierwsze wiosenne dni, co przekładało się na wzrost liczby przeziębień w tym okresie. W tym roku podążając za najnowszymi trendami, możesz tego uniknąć – będziesz i modna i stylowa.

Trzeba też przyznać, że lekkie czapki z daszkiem to o wiele lepiej trafiony trend na wiosnę, niż czapka uszatka, która biła rekordy popularności jeszcze kilka lat temu.

1 Comment

  1. Comment by post author

    szukacz

    Bejsbolówki rzeczywiście fajnie się nosi – ładnie leżą na nawet dość niekształtnych głowach:) Jako facet dorosły już jednak powiem, że ostatnio jak w dziale dodatki męskie naoglądałem się kapeluszy – takich hollywoodzko modnych, a nie staroci, to zaczynam myślec nad tym, czy sobie własnie takiego nie sprawić.
    Szyk