Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Moda męska staje na głowie

Nie tylko kobiety gustują w modnych dodatkach. Mimo, że kończy się ciepły okres to nie trzeba chować się pod golfami, swetrami i puchowymi kurtkami. W mieście można pokazać się w modnych odcieniach, niekoniecznie szarościach, czerni i brązach.

Są to oczywiście kolory ponadczasowe i zawsze będą numerem jeden w kolorystycznych zestawieniach, ale być może tym razem warto zrezygnować z monotonii? Mężczyzna wcale nie musi odpuszczać sobie kupowania rękawiczek, szalików i czapek, bo podobno to takie niemęskie. Płeć brzydka ładnie wygląda w czapkach zimowych, ale także w letnich kapeluszach.

Najbardziej uniwersalnym wzorem czapek męskich są te sportowe z daszkiem. Nie każdy jednak mężczyzna ubiera się na sportowo i preferuje uliczny styl ubierania się. Do jesiennego płaszcza z wysokiej jakości materiału należy dobrać klasyczny kapelusz. Moda na ten fason kapelusza powróciła do łask po wielu latach. Kojarzona jest z bardzo gustownymi czasami wojennymi i przedwojennymi. Mężczyźni wtedy mieli w sobie bardzo dużo klasy i jej nacisk kładli również na swój wygląd. Bardzo szykowne kobiety na obcasach, w rozkloszowanych spódnicach i pięknych koszulach musiały mieć towarzystwo również gustownego partnera. Na dzień dzisiejszy moda odbiega bardzo mocno od mody retro, ale unowocześnione kapelusze także wyglądają spektakularnie. Przeczą również stereotypom, które mówią, że taki model jest zarezerwowany dla starszych panów. Czapki męskie mogą się okazać idealnym pomysłem na prezent od kobiety, która nie stroni od prezentów typu handmade. Zrobione na drutach ciepłe i oryginalne czapeczki mogą rozczulić ukochanego. Mężczyźni bardzo doceniają każdą pracę, jaką kobieta dla nich zrobi. Czas poświęcony na zrobienie takiej czapki męskiej może być warty dużo więcej niż niejedna firmowa rzecz.

Są takie czapki jak uszanki. Sprawdzają się one w bardzo niskich temperaturach. W sieciowych sklepach można je nabyć, ale materiał z jakich są wykonane mają różna jakość. Charakteryzują się okryciem na uszy, co jest niesamowitym rozwiązaniem na mroźne wieczory i późne powroty z pracy. Czapki męskie typu „jeep cap” charakteryzują się tym, że są alternatywą dla klasycznego dzianinowego nakrycia głowy, ponieważ posiadają mały daszek z przodu. Pilotki nie są nieznanym modelem. Są ciepłe, chronią uszy i skronie w chłodne dni. Dyplomatki są bardzo stylowe i nadają elegancji. Są ciepłe, ale nie tak ciepłe jak uszanki, do których są dosyć podobne.

Na półkach sklepowych możemy znaleźć wiele świetnych modeli czapek męski. Są one coraz bardziej doceniane i pożądane przez mężczyzn. Teraz już nie tylko podczas zimy, ale także podczas jesieni, lata, wczesnej wiosny. Czapki męskie mogą wykonać kobiety w ramach prezentu. Bardzo trafionego, jeżeli partner lubi takie dodatki. W drugiej strony coraz większy wybór może tylko zachęcić do kupna takiego elementu garderoby. Na pewno będą wygodne i ochronią przed chłodem lub mocnymi promieniami słońca.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.