Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Mały biust to nie problem – biustonosze push up

Większość kobiet marzy o tym, aby mieć duży biust. Sposobów na powiększenie piersi jest wiele. Jednym z nich mogą być biustonosze push up, które powiększają i ujędrniają biust. Bardzo często w sklepach możemy spotkać wiele rodzajów biustonoszy, które doskonale wpasują się w kobiece piersi. Aby wybrać odpowiedni stanik, można skorzystać z usługi brafittingu, która ma za zadanie odpowiednio dobrać miseczkę stanika. Z takiej usługi możemy skorzystać w prawie każdym salonie z biustonoszami. W dzisiejszych czasach jest to dość modne i kobiety chętnie korzystają z usług brafitterki.

Biustonosze push up charakteryzują się obszerniejszym rozmiarem miseczki, dzięki któremu kobiece piersi są większe. Takie biustonosze mogą być wykonane na wiele sposobów. Jednym z nich są miseczki zrobione żelu, które bardzo dobrze formują kształt piersi. Miseczki mogą tez być wykonane z gąbki, dzięki czemu możemy do nich przypinać fiszbiny. Fiszbiny to nic innego jak metalowe podtrzymywacze do miseczek, które można wyjmować, np. na czas prania. Takie zastosowanie ma na celu nie uszkodzić gąbki miseczki.

Wiele kobiet ma problem z małym rozmiarem piersi, jednak to przede wszystkim dla nich zostały stworzone biustonosze push up. Historia ich stworzenia sięga lat 50, kiedy to modelingu była potrzeba powiększania piersi. Wtedy tez jedna z firm, zajęła się tym projektem i stworzyła takie oto staniki. Do dziś kobiety używają push up, aby atrakcyjnie wyglądać. Biustonosze te są także używane przez kobiety, które przeszły raka piersi i wyniku tego zostały pozbawione części lub czasem całej piersi. Mastektomia do dla wielu kobiet trauma. Jak wiadomo piersi u kobiet nadają kobiecości oraz dodają kobiecie odwagi i pewności siebie. Dlatego dzięki push up Amazonki mogą zachować swoja kobiecość, chociaż w 50%.

Biustonosze push up to także alternatywa dla kobiet, które chcą sobie powiększyć piersi za pomocą operacji plastycznych. Wiadome jest to, ze taka operacja to bardzo duży koszt, dlatego często push up stosują kobiety, które nie mogą, np. ze względów zdrowotnych, przeprowadzić operacji powiększania piersi. Dużą przeszkodą są również koszty takiej operacji. Cena operacji plastycznych wahają się miedzy 10 a 20 tysięcy, co dla kobiet jest dużym kosztem. Dla porównania taki push up możemy już mieć za niecałe 20 zł, dlatego jest on tak często wybierany przez kobiety. Modne są również biustonosze push up bez ramiączek. Stosuje się je przede wszystkim do sukienek wieczorowych, do których widoczne ramiączka nie są wskazane.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.