Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Kamizelki odblaskowe, opaski odblaskowe vs Lunar Pro – powłoka odblaskowa dla bezpieczeństwa całej rodziny

Dni stają się coraz krótsze, coraz wcześniej zapada zmrok – i to wymaga od nas zachowania większej ostrożności na drodze i poboczu. Piesi i rowerzyści nie zawsze mogą być w porę dostrzeżeni przez kierowców – a to zwiększa ryzyko wypadku. Sposobów na zwiększenie widoczności na drodze nie brakuje – ale najskuteczniejsze okazuje się być zastosowanie powłoki odblaskowej.

Jak działa powłoka odblaskowa Lunar Pro?

Większość osób przyzwyczajona jest do stosowania mało efektywnej metody zwiększenia widoczności na drodze, jaką jest opaska odblaskowa. Oczywiście takie zabezpieczenie jest lepsze niż jego brak – ale niewielka opaska nie gwarantuje nam tego, że będziemy widoczni na większym dystansie. A jeśli dodatkowo pojawi się mgła czy opady deszczu lub śniegu – wtedy zapewnienie sobie bezpieczeństwa staje się jeszcze trudniejsze. Idealnym rozwiązaniem byłoby zastosowanie znacznie większej powierzchni odblaskowej – i taką możliwość daje nam powłoka odblaskowa Lunar Pro.

Spray Lunar Pro umożliwia uwidocznienie w świetle latarki czy reflektorów samochodowych nawet bardzo dużych powierzchni. Wystarczy zaaplikować go na wybrane elementy, które zapewnią nam widoczność. Lunar Pro stosowany może być na odzieży, obuwiu, kasku rowerowym, ale także ramie roweru, wózku dziecięcym. Nietrudno wyobrazić sobie, że z taką powłoką widoczni będziemy już z dużej odległości. W ten sposób możemy zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom. Powłokę odblaskową Lunar Pro można kupić np. w sklepie internetowym „HadwaoNet”

Powłoka Lunar Pro może być stosowana podczas wieczornych przejażdżek rowerowych czy spacerów, pielgrzymek i wycieczek, powrotu dziecka po zmroku do domu, w trudnych warunkach pogodowych. Dzięki temu zabezpieczeniu kierowca auta ma szansę na dostrzeżenie nas z dużej odległości i wykonanie manewru omijania.

Czy stosowanie Lunar Pro szkodzi zabezpieczanym powierzchniom?

Lunar Pro może być stosowany na niemal każdej powierzchni – na tych bardziej chropowatych utrzyma się dłużej niż na gładkich. A czas utrzymywania się powłoki zależny jest od momentu, w którym upierzemy odzież. Powłoka odporna jest natomiast na działanie deszczu. Ponadto wykazuje delikatne działanie hydrofobowe, co oznacza, że powłoka nie przemaka.

Powłoka odblaskowa może być bez obaw stosowana na odzież i obuwie, gdyż nie powoduje powstania plam, nie usztywnia materiału oraz nie wpływa na komfort noszenia odzieży. Także inne powierzchnie nie zmieniają swoich właściwości pod wpływem stosowania powłoki. W świetle dziennym powłoka jest niewidoczna, dopiero po oświetleniu jej po zmroku zauważalny będzie spektakularny efekt odblaskowy.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.