Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Jeansy inne niż wszystkie

Jeansy biodrówki coraz bardziej zauważalnie odchodzą do modowej przeszłości. Obecnie wariantem coraz szybciej zdejmowanym ze sklepowych półek są spodnie z serii tak zwanych Mom jeans.

Mom jeans to połączenie zapinanych na talii jeansów o klasycznym kroju z elementami męskich wariantów w designie. W rezultacie panie otrzymują jeansy, które są niesamowicie wygodne, bardzo dobrze leżą, zapewniają maksimum swobody i co najważniejsze wyglądają świetnie praktycznie w każdym zestawieniu. Mom jeans pasują zarówno do stylu biznesowego jak i casual. W rezultacie dopracowanie codziennej garderoby na wyjście do pracy, spotkanie ze znajomymi lub spacer jest znacznie prostsze. Dzięki Mom jeans panie zyskują znacznie więcej czasu do skupienia się na innych priorytetach oraz szersze pole manewru w aranżacjach swoich kreacji.

Mom jeans – z czym je nosić?

Jeansy od zawsze były oznaką indywidualizmu i pomagały kreować wizerunek milionów ludzi na świecie Wybić się oryginalnością na tle innych nie jest łatwe i często potrafiło przynieść wręcz groteskowe rezultaty, gdzie efekt był odwrotny do zamierzonego. Owszem zapadało się w pamięć, lecz jako symbol niewybrednych żartów. Z Mom jeans tego rodzaju problemy nie istnieją. Spodnie nadal posiadają swój indywidualny wizualny pazur, który podkreśla reszta dopasowanej kreacji. Z czym można je nosić? Płaszcze jesienne, kolorowe bluzki, t-shirty, body opcji jest całe mnóstwo. Z Mom jeans warto eksperymentować – nigdy nie wiadomo jaką kreację uda się wymyśleć w chwili jesiennego natchnienia.

Półki w sklepach się uginają

W okresie jesiennym Mom jeans w sklepach odzieżowych można spotkać coraz więcej. Ta kategoria produktów ciągle się rozszerza dostarczając coraz więcej odzieżowej amunicji do naszej szafy. Koszt dobrej jakości Mom jeans może być trochę większy niż standardowych spodni jednak za jakość którą poprzedza logo światowej marki (np. Levis) się płaci. Jest to jednak inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym wydaniu i to na wielu poziomach. Mom jeans jak był wspomniane dają szerokie pole do manewru, dzięki czemu ma się znacznie lepszy wpływ na proces kształtowania swojego indywidualnego wizerunku. Z Mom jeans można zabłysnąć i to na wiele sposobów.  Pytając więc: Mom jeans – z czym je nosić? można śmiało odpowiedzieć, że z absolutnie wszystkim.

W trakcie zbliżających się przecen i wyprzedaży warto wziąć pod uwagę zakup tego rodzaju spodni, mając je przed oczami, gdy będziemy wybierać płaszcze, buty oraz akcesoria poboczne. Na pewno będzie to decyzja, którą błyskawicznie będzie gratulować sobie każda nowoczesna konsumentka.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.