Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Nieruchomości i wnętrza

Jak stworzyć ponadczasowy wystrój?

Przy urządzaniu własnego domu czy mieszkania wielu z nas ma dylemat – co zrobić, by nasz wystrój był ponadczasowy i mimo upływu lat wciąż świetnie się prezentował. Najlepiej jeśli zaufamy przede wszystkim własnemu gustowi, rezygnując z wertowania magazynów i portali wnętrzarskich.

 

Przedstawiane w nich trendy bardzo często są bowiem modne tylko przez jeden sezon. Nie ma sensu za nimi podążać, jeśli nie planujesz zmiany wystroju co kilka miesięcy. Inspiracje prezentowane w kolorowych magazynach warto wykorzystywać tylko wtedy, gdy rzeczywiście jesteśmy do nich przekonani i mamy pewność, że będą się nam podobały nawet wtedy, gdy przestaną być modne.

 

Wybierając meble, najlepiej jest postawić na klasykę. Prosta stylistyka i uniwersalna kolorystka dają nam bardzo szerokie możliwości aranżacji. Tego rodzaju meble z powodzeniem można łączyć z najróżniejszymi dodatkami i w każdym zestawieniu prezentują się równie dobrze.

 

Przy wyborze dodatków możemy poszaleć. Większość z nich nie kosztuje zbyt wiele, a ich wymiana jest prosta i bezproblemowa. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego mieszkania nieco nowoczesności, wykorzystaj w tym celu właśnie różnorodne dodatki.