Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Film, muzyka, rozrywka

Fotobudka Warszawa

Wykorzystywana do robienia zdjęć przeznaczonych do dokumentów np. paszportu czy legitymacji, ale głównie , aby uatrakcyjnić różnego rodzaju imprezy. Fotobudka w Warszawie może być „gwiazdą ” takich wydarzeń jak np. randki, spotkania towarzyskie, itp.

Fotobudka Warszawa

Jest to zautomatyzowane urządzenie , które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje.

-wesele

-imprezy firmowe

– studniówki

-bale sylwestrowe

– urodziny, komunie i inne spotkania w gronie rodziny i znajomych

– różnego rodzaju akcje promocyjne.

Fotobudka to rodzaj kabiny z ławeczką dla jednej lub dwóch osób. Ławeczkę można zasłonić kurtyną, aby zapewnić prywatność w czasie robienia zdjęć .Obsługa nie jest skomplikowana

– naciskamy przycisk uruchamiający urządzenie a fotobudka wykonuje serię zdjęć. Przed każdym podawana jest informacja za ile sekund zostanie zrobione, daje to czas na „przygotowanie się”- przyjęcie odpowiedniej pozy czy miny.

Po ostatnim zdjęciu rozpoczyna się proces drukowania .Trwa bardzo krótko, gdyż obecnie w użyciu są nowoczesne , cyfrowe fotobudki. Starym, analogowym, w których wykorzystywano procesy chemiczne- drukowanie zdjęć zajmowało kilka minut.

Do drukowania zdjęć używany jest papier wysokiej jakości, do odbioru już gotowych służy podajnik.

Wymiary drukowanych zdjęć nie są ujednolicone, nowoczesne fotobudki drukują układ 4 zdjęć na papierze o wymiarach 10/15 cm.

Fotografie mogą być kolorowe lub czarno – białe, to zależy od naszej fantazji. Jest możliwość „uzupełnienia ”zdjęć grafiką lub/ i opisanie tekstem. Warszawskie fotobudki dają dużo możliwości udoskonalania fotografii, aby były niepowtarzalne i stanowiły wyjątkową pamiątkę dla osób korzystających z tego ciekawego urządzenia.

Fotobudka nie tylko jest atrakcją imprez, może również pełnić funkcję automatu do robienia zdjęć, który pobiera opłaty .Znajdować może się na przykład w centrach handlowych. Dostarczaniem fotobudek zajmują się wyspecjalizowane firmy.

Zalety fotobudki

-przystępny koszt wynajęcia

– łatwość obsługi ( należy dodać , że w koszt wynajmu wliczona jest obecność asystenta, który w razie potrzeby służy pomocą)

-możliwość dowolnej konfiguracji zdjęć

– szybkość działania- zdjęcia dostępne są od razu

-świetna zabawa( bezcenna!)

-nielimitowana ilość zdjęć

– dodatkowo do wykorzystania śmieszne gadżety : kapelusze , okulary, peruki i wiele innych.

Koszt takiej świetnej zabawy to ok. 900 zł/ 3 godziny, oczywiście z możliwością dopłaty i przedłużenia.

Jako ciekawostkę dodam, że fotobudki największą popularnością cieszą się w Stanach Zjednoczonych, gdzie zresztą je wymyślono. Wynalazca zbił fortunę, gdyż do jego urządzenia ustawiały się niekończące kolejki.

Wypożyczenie fotobudki w Warszawie to świetny pomysł jeśli chcemy, aby goście czy inni uczestnicy imprezy dobrze się bawili, długo pamiętali to wydarzenie i jeszcze mieli masę fajnych , nietuzinkowych zdjęć na pamiątkę. Dodajmy – zdjęć gotowych do oglądania od ręki, natychmiast po zrobieniu, bez przymusu czekania, aż fotograf nam je udostępni.

Poza tym zdjęcia wykonywane w fotobudce są bardziej „na luzie”, niż te, na których pozujemy przed profesjonalnym fotografem. Oddają zupełnie inny klimat imprezy. Są oryginalne i niekonwencjonalne.

Zarówno w trakcie wykonywania tych zdjęć jak i ich oglądania nie brakuje zabawy i śmiechu, a przecież głównie o to chodzi na dobrej imprezie.

Fotobudka ze swoimi zaletami jednak nie zastąpi w wielu sytuacjach tradycyjnej fotografii , ale z powodzeniem może ją uzupełnić.

Czy warto wypożyczyć fotobudkę w Warszawie?

Raczej nie warto się nad tym zastanawiać. Oczywiście tak – jeśli chcemy by impreza , na której jesteśmy gospodarzami była niezapomniana i goście czy uczestnicy wspominali to spotkanie długo i zawsze z uśmiechem.

Firm , które zajmują się wypożyczaniem fotobudek w Warszawie i okolicy jest do wyboru dużo. Jako, że jest to usługa coraz bardziej popularna i zamawiana na pewno znamy osobę , która z niej korzystała ( może to być znajomy znajomego) i może kogoś polecić. Taka reklama jest najlepsza.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.