Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Postęp: marketing i reklama

Druk banerów

Banery to bardzo popularna forma reklamy. Są wybierane ze względu na dość niską cenę, łatwość montażu i skuteczność docierania z przekazem do potencjalnych odbiorów dóbr i usług. Jednak stworzyć naprawdę dobry baner w dzisiejszych czasach jest dość trudne ze względu na dużą liczbę tego typu  form reklamowych. Aby nasz konkretny przekaz wyróżnił się z tłumu, a z drugiej strony do tłumów dotarł, musi zwracać na siebie uwagę czymś oryginalnym i pomysłowym.

Banery to bardzo popularna forma reklamy. Są wybierane ze względu na dość niską cenę, łatwość montażu i skuteczność docierania z przekazem do potencjalnych odbiorów dóbr i usług. Jednak stworzyć naprawdę dobry baner w dzisiejszych czasach jest dość trudne ze względu na dużą liczbę tego typu form reklamowych. Aby nasz konkretny przekaz wyróżnił się z tłumu, a z drugiej strony do tłumów dotarł, musi zwracać na siebie uwagę czymś oryginalnym i pomysłowym.

Przygotowując się do stworzenia kreatywnego i pomysłowego baneru należy wziąć pod uwagę jego lokalizację , a co za tym idzie określić kształt i rozmiar baneru. Nie może on swoją zawartością kłócić się z otoczeniem, ale raczej wtapiać w środowisko, w którym ma być umieszczony. Wybranie odpowiedniego rozmiaru baneru staje się ważne już na etapie przygotowania treści graficznej, gdyż zmiana rozmiaru może pociągnąć za sobą zmianę koncepcji graficznej. Sekretem jest przykuwająca wzrok grafika. Jeśli nie mamy własnego pomysłu można skorzystać z licznych serwisów oferujących autorskie prace artystów grafików. Kolejną sprawą jest wybór odpowiedniego hasła reklamowego. Jego treść zależy od efektu jaki chcemy uzyskać, czy będzie to zachęcenie, prowokacja, czy informacja. Istotne jest także do kogo baner jest kierowany. Wszystkie te elementy trzeba wziąć od uwagę zanim nastąpi druk banerów. Pracownicy naszej drukarni podpowiedzą, jak ma być przygotowany projekt, tak by nie było pomyłek na etapie jego wykonania. Poproszą o wskazanie obszaru zadruku i obszaru wycięcia baneru, formatu w jakim należy dostarczyć projekt, a także o wybór palety barw.

Oferujemy druk banerów jednostronnych i dwustronnych. Banery jednostronne są zadrukowane z jednej strony, po brzegach mają zamontowane metalowe oczka, przez co są od razu gotowe do montażu. Są one najczęściej montowane na ogrodzeniach i słupach. Banery dwustronne są zadrukowane po obu stronach, aby nie prześwitywały wyposażone są w przekładki blokujące światło. Na zamówienie można je wykończyć listwami obciążającymi.

Zarówno banery jednostronne jak i dwustronne są drukowane na najwyższej jakości materiale odpornym na warunki atmosferyczne dzięki temu mogą być montowane wewnątrz i na zewnątrz. Druk banerów następuje na matowym podłożu o gramaturze 440 g/m2, albo w wersji pogrubionej o gramaturze aż 510 g/m2 i większej. Druk banerów może być także w wersji połyskującej. Nasze banery są inwestycją na lata, cechuje solidność wytrzymałość i duża estetyka.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.