Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Dla aktywnych: odzież termoaktywna

Osoby, których hobby jest aktywne spędzanie wolnego czasu, a także ci, którzy uprawiają sport zawodowo, wiedzą, jak ważny jest odpowiedni do ćwiczeń ubiór. Istotna jest nie tylko wygoda, jak mogłoby się wydawać, ale i właściwości materiału z jakiego wykonana jest odzież, jaką nosimy podczas uprawiania sportów.

Specjalna odzież fitness została zaprojektowana tak, aby sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom jej użytkowników. Przede wszystkim jest to odzież termoaktywna, zatem kontroluje temperaturę ciała niezależnie od tego, jakie warunki panują na zewnątrz. Stosuje się ją więc zarówno latem jak i zimą, choć można wybierać także pomiędzy poszczególnymi modelami wyprodukowanymi wyłącznie na potrzeby sportów letnich lub zimowych. Ponadto jest to odzież niezwykle komfortowa. Wykonana techniką bezszwową nie powoduje żadnego niepotrzebnego ucisku i zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Najnowocześniejsze egzemplarze odzieży fitness opinają również z adekwatną siłą poszczególne mięśnie, zapewniając im właściwe ukrwienie podczas wysiłku.

Co ważne, jest to bielizna i odzież antybakteryjna ze względu na obecność jonów srebra zapobiegającym przenoszeniu się bakterii z odzieży na skórę. Jest to szczególnie ważne dla alergików i osób o wrażliwej i bardzo delikatnej skórze.