Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Breloki do torebki – hit czy kit?

Wiele pań, ale ostatnio także i panów, nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez torebki. W świecie dużych smartfonów niemieszczących się do kieszeni torebki okazują się elementem garderoby niemalże niezbędnym. Kobiety zabierają ze sobą torby i torebki w różnych rozmiarach praktycznie wszędzie. Nawet na spacer w parku musimy zabrać ze sobą niezbędne drobiazgi. Skoro więc torebka jest towarzyszką naszej codzienności w praktycznie każdym momencie, powinna być dobrze dobrana do stylizacji. Odpowiednio dobrana torebka może stać się nie tylko praktycznym uzupełnieniem naszego stroju, ale też jego główny punkt. Ostatnio bardzo popularne i modne stały się breloki do torebki, mające na celu ozdobienie, a czasem spersonalizowanie torebek. Kupimy je w sklepie Kelly.com.pl

Jak dobrać brelok do torebki?

W sklepach z galanterią dostępne są ostatnio różne rodzaje breloków do torebek. Ozdoby tego typu stają się coraz bardziej popularne, a panie coraz chętniej ozdabiają swoje torebki lisimi kitkami, pomponami, czy frędzelkami. Najłatwiej dobrać brelok do dużej, klasycznej torby skórzanej. Do torebek o prostym fasonie i w jednolitym kolorze pasuje praktycznie wszystko i warto je czymś ozdobić, by nadać im wyjątkowego charakteru. Większy problem jest z torebkami w stylu boho, które same w sobie są już bardzo ozdobne i przywieszenie do nich breloków może być przesadą. Równie niełatwo dobrać odpowiednią ozdobę do małych torebek na łańcuszkach i kopertówek. Niewielka torebeczka wymaga niewielkich ozdób. W przypadku takich niewielkich, wieczorowych torebek świetnie sprawdzą małe srebrne lub złote breloczki, które mogą być na przykład inicjałem naszego imienia, albo blaszką z naszym znakiem zodiaku.

Po co i czym ozdobić torebkę?

Brelok do torebki może zupełnie odmienić jej wygląd. Stara, nudna torebka, która najzwyczajniej w świecie dawno temu nam się znudziła może zyskać nową odsłonę dzięki ciekawemu brelokowi. Najmodniejsze ostatnio są breloki w formie puchatego, futrzanego pomponika. Pompony tego typu dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Bardziej ekskluzywne i zdecydowanie droższe breloki wykonane są z naturalnego futra w równie naturalnych kolorach. Tańszą opcją są ozdoby ze sztucznego futerka, farbowane na różne kolory. Popularne są również skórzane breloki w formie frędzli i ozdoby wykonane z filcu. Przebojem na rynku okazały się także miniaturowe maskotki z możliwością przypięcia do kluczy, portfela, czy torebki. Ciekawy brelok możemy także wykonać samodzielnie. Wszystko zależy wyłącznie od naszej kreatywności.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.