Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Nieruchomości i wnętrza

Biel we wnętrzach

Urządzanie wnętrz w bieli to trend ponadczasowy. Inne kolory przychodzą i odchodzą, biel wciąż pozostaje na topie. Co warto wiedzieć, jeśli zdecydujemy się na urządzenie mieszkania w tym kolorze?

 

Biel to kolor, z którym stosunkowo łatwo się pracuje. Można ją łączyć z wieloma różnymi barwami, uzyskując w ten sposób bardzo ciekawe efekty. To właśnie dodatki kształtują charakter całego pomieszczenia.
Z drugiej strony należy mieć na uwadze, że liczba barwnych dodatków nie powinna być zbyt duża. Inaczej stracimy efekt porządku i nowoczesności, jaki zapewnia białe wnętrze.

 

Urządzając mieszkanie w bieli, warto postawić na minimalizm. Ograniczamy ilość dodatków i kolorów wykorzystanych we wnętrzu do niezbędnego minimum. Rezygnujemy z ustawiania na meblach mnóstwa bibelotów. Każda rzecz w takim mieszkaniu musi mieć swoje miejsce.

 

W poszukiwaniu inspiracji do urządzenia takiego wnętrza, warto zwrócić się w kierunku wnętrz skandynawskich. Tam biel od dawna jest jednym z wiodących kolorów, a projektanci wnętrz doszli do perfekcji we wkomponowywaniu jej do wnętrza. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić pewien bardzo popularny sklep, który specjalizuje się w sprzedaży mebli w stylu skandynawskim.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.