Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Aktywny wypoczynek na Mazurach

Wakacje czy urlop na Mazurach, to oczywiście przede wszystkim jeziora i mnóstwo atrakcji z tym związanych. Każdy odwiedzający ten region może liczyć na to wszystko, czego oczekuje w czasie wolnym prawdziwy wodniak.

Coraz więcej Polaków spędza urlop nad polskimi jeziorami, a Kraina Wielkich Jezior niezmiennie od lat znajduje się w czołówce ulubionych kierunków wyjazdowych.

Rośnie jednocześnie świadomość polskich turystów i coraz mniej jest osób, dla których istotą wypoczynku są przede wszystkim okolice,  na rzecz tych, którzy oprócz czystych jezior i świeżego powietrza chcą być ulokowani w jak najbardziej komfortowych warunkach. Takich świadomych turystów nie zadowoli już sam skromny domek czy pokój, często rodem z PRL-u oraz posiłki w stylu kolonijnym. Poszukują oni komfortowo wyposażonych wnętrz oraz atrakcji pozwalających spędzić czas nie tylko nad wodą.

Turyści mają do wyboru niezwykle liczną ofertę możliwości spędzania wolnego czasu na Mazurach, ale wciąż jeszcze niewiele jest miejsc, które proponują swoim gościom coś więcej niż tylko „dach na głową”. Z pewnością godne uwagi są wczasy na Mazurach Pensjonat Vita, gdzie oprócz ciekawej lokalizacji i korzystania z uroków pobliskiego jeziora Necko,  dla gości przygotowana jest profesjonalna strefa Spa & Wellnes wyposażona w kryty basen, siłownię i sauny pozwalające wypoczywającym gościom na relaks i odprężenie w czas niepogody.

Pensjonat pomyślał również o osobach chcących wykorzystać wolne dni do zrzucenia nadmiaru kilogramów i proponuje wczasy odchudzające Pensjonat Vita – w systemie tygodniowym oraz dwutygodniowym.  Pomocne w pozbyciu się zbędnego tłuszczu są urządzenia, którym dysponuje pensjonat, np. platforma wibracyjna czy rollmasaż z promieniowaniem podczerwonym, a to wszystko dodatkowo wzmocnione odpowiednią dietą.

Zarówno dla tych, którzy chcą schudnąć jak i dla osób szukających aktywnego wypoczynku nad wodą przygotowano wiele możliwości urozmaiconej aktywności fizycznej – pływania, wiosłowania, nart wodnych, pogrania w tenisa, ping-ponga, koszykówkę lub siatkówkę.

Aktywnie spędzony urlop spowoduje, że powrót do codziennych obowiązków będzie dużo łatwiejszy.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.