Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Zbieraj pieniądze dla schroniska razem z Nami! Pomaganie jest zawsze na czasie!

W czasach, w których coraz lepiej rozumiemy siłę wzajemnej pomocy, bez czekania na nią ze strony państwa, ogromną popularnością cieszą się nie tylko grupy wsparcia, ale przede wszystkim portale umożliwiające zbieranie środków na różne cele. Ogromne znaczenie mają tu te, które pozwalają na zakładanie i dotowanie zbiórek dla schronisk, organizacji pomagających zwierzętom czy nawet samodzielne wystawianie takich zbiórek.

Zbiórka dla schroniska – jak to działa?

Kluczem udanej zbiórki jest rozpoczęcie jej w miejscu, które umożliwia sprawne zarządzanie całym gromadzeniem funduszy oraz ich rozliczaniem w trybie natychmiastowym. Im łatwiejsze są takie akcje w nawigacji dla potencjalnych darczyńców, tym chętniej zostawiają na nich oni swoje pieniądze. Dobrym przykładem portalu, na którym można samodzielnie założyć zbiórkę dla ulubionego schroniska, czy nawet konkretnego zwierzaka, jakiemu chcemy pomóc, jest platforma https://dotuje.pl . To właśnie w tym miejscu można szybko, w pełni legalnie i bez niepotrzebnych utrudnień opisać akcję, uruchomić ją i zacząć zbierać pieniądze na wybrany cel.

Korzyści:

  • Wysokie bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych darczyńców
  • Wiarygodność i transparentność całej akcji, tak, by było jasne, że jest ona uczciwa i rzetelna
  • Brak kosztów dla osoby, które chce zbierać pieniądze na schronisko czy na inny cel
  • Krótki czas stworzenia zbiórki: wystarczy kilka kliknięć i uzupełnienie danych o celu
  • Możliwość udostępniania linka do akcji na social mediach

Co zbieramy dla schroniska?

W formie tradycyjnej, jeśli zbiórka jest typem rzeczowym, mogą to być wszelkie produkty potrzebne dla zwierząt: od karmy w postaci mokrej i suchej, przez środki higieny dla psów, aż po ciepłe okrycia, kojce, koce czy nawet kołdry, jeśli schronisko znajduje się pod owartym niebem, a wewnątrz budynku.

W formie nowoczesnej, wielu z nas o wiele wygodniej jest wysłać na zbiórkę, np. taką organizowaną na dotuje.pl pieniądze, niż rzeczy. Mamy wtedy pewność, że środki zostaną przeznaczone na dobry cel i jednocześnie możemy pomóc w akcji z dowolnego końca kraju, nie martwiąc się tym, jak dowieziemy na miejsce zebrany towar czy w jaki sposób go dostarczymy. Zbiórki pieniężne pozwalają też na lepsze dopasowanie do celu akcji: to jej twórcy kupują potem za zebrane środki niezbędne rzeczy, a że są na miejscu i wiedzą dokładnie, czego potrzeba, to kupią to w najlepszym wydaniu.

Warto pomagać!

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.