Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Wyrzeczenia się opłacają

Kto z nas nie marzy o zgubieniu kilku zbędnych kilogramów? Zwłaszcza płeć żeńska, która chciałaby mieć jak najbardziej płaski brzuch i nie mieć żadnych kompleksów podczas wypadów nad morze czy jezioro, gdzie większość ciała jest odkryta. Oczywiście największym przeciwnikiem do przeskoczenia jesteśmy my sami.

Ćwiczenia to ciągła walka ze sobą i ze swoimi możliwościami, które ciągle możemy pokonywać. Kondycja, waga, lenistwo, tym rzeczom jesteśmy w stanie stawić czoła, bo mamy do tego warunki. Po miesiącu joggingu nasza kondycja jest znacznie lepsza i nie pocimy się po kilku wymachach pod nagim słońcem. Również wskaźnik na wadze zmienia położenie. Oczywiście najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby połączyć treningi z dietą a w szczególności z odpowiednią suplementacją. W celu zmniejszenia wagi stosuje się spalacze tłuszczu. Odżywki Trec należą do kategorii tych produktów, które warto sprawdzić we wspomnianej roli. To świetne rozwiązanie dla osób, które są zabiegane i nie mają czasu zbytnio przykładać się do gotowania i przygotowywania dietetycznych potraw – oczywiście w granicach rozsądku. Stosowanie preparatów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej niczego nam nie da, jeśli co drugi dzień lądujemy w restauracjach z jedzeniem typu fast-food. Mija się to z celem.

Warto pomyśleć nad trwałymi poprawkami w żywieniu. Przekąski takie jak ciastka, cukierki, ciasto czy pączki mogą być zastąpione przez baton białkowy. Tego typu produkty nie odbiegają smakowo od standardowych batonów a mają znacznie lepszą zawartość. Najważniejsze jednak w procesie odchudzania jest eliminacja wszelkiego cukru z posiłków, nawet z herbaty. Odrzucenie cukru to gwarancja pozbycia się oponki z ciała i to w niesamowitym tempie. Warto zwrócić uwagę na to co pijemy. Wspomniana wyżej herbata również nie jest zbyt dobrym napojem podczas odchudzania. W herbatach nawet ekspresowych są zawarte śladowe ilości kofeiny, która nie ma najlepszego wpływu na spalanie tkanki tłuszczowej.

Napoje kolorowe typu cola lub smakowe wody nie są najlepszym sposobem do gaszenia pragnienia podczas lub po treningu. Oprócz szkodliwej dla organizmu chemii nie ma w nich niczego, co mogłoby działać inaczej niż negatywnie na organizm. Zdaję sobie sprawę z tego, że wszystkie wymienione wyżej wyrzeczenia są bardzo trudne. Ale wystarczy spróbować żyć tydzień bez wspomnianych cukrów a efekty ćwiczeń będą niemal natychmiastowe.

.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.