Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Sprzęty i produkty

Usługi obróbki metali w New Cut – nowe technologie

Laserowa obróbka metali na stałe weszła już do niemal wszystkich dziedzin gospodarki. To właśnie dzięki laserowemu cięciu elementów metalowych wykonuje się szereg części i podzespołów umożliwiających wytworzenie tysięcy otaczających nas produktów. Jak to wygląda i dlaczego szukając takich usług warto skorzystać z oferty New Cut?

Czym jest obróbka metali?

Do obróbki metali zalicza się przede wszystkim takie działania jak cięcie laserem rur, blach, profili, gięcie metalowych arkuszy na prasie czy obróbkę skrawaniem. Te procesy wykonuje się specjalistycznymi maszynami, które pozwalają na precyzyjne wytwarzanie elementów co do milimetra, tak by idealnie pasowały one później do wyrobu np. elementów budowlanych, konstrukcyjnych, maszyn, automatów, samochodów, pociągów itd. Kluczem do sukcesu jest tu skrócenie całego procesu dzięki wykorzystaniu lasera oraz oszczędność czasu i pracy, uzyskiwana dzięki nowoczesnym maszynom.

Dlaczego cięcie laserem w New Cut?

Jedną z renomowanych firm zajmujących się laserową obróbką metalu jest New Cut. To marka, która od lat wykonuje elementy niezbędne dla branży energetycznej, kolejowej i motoryzacyjnej. Firma posiada własny, rozbudowany park maszynowy, który pozwala na świadczenie usług w tej dziedzinie ze szczególnym uwzględnieniem ich precyzji i szybkiego czasu realizacji.

New Cut usługi obróbki metali to: zoptymalizowane procesy pod kątem każdego zamówienia, perfekcyjna realizacja uzyskiwana dzięki najnowszym technologiom posiadanych w parku maszyn oraz specjalistycznemu oprogramowaniu inżynierskiemu solid works. Dla klientów to także niezwykłe możliwości produkowania różnych produktów, które później zostaną wykorzystane zgodnie z ich specyfikacją. New Cut gwarantuje indywidualne konsultacje pozwalające dopasować produkt do wymogów klienta, przygotowanie szczegółowej wyceny, dzięki której od początku znany będzie koszt inwestycji i wreszcie kompleksową realizację zamówienia wraz z możliwością dostarczenia finalnego produktu na wskazany adres. Ponad 16 milionów kilogramów przetworzonej stali i ponad 26 tysięcy zrealizowanych projektów!

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.