Ponad czasem!

Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Unikalne receptury drogą do sukcesu

amway

amwayJesteśmy w większości tradycjonalistami. Lubujemy się w produktach, które doskonale znamy, a jeśli przez wiele lat były one używane przez nasze babcie i mamy, tym lepiej. Z biegiem lat i rozwojem technologicznym produkty firmy Amway były ulepszane, a receptury udoskonalane. Amway jest firmą, która spełnia powyższe warunki. Powstała w roku 1959 w miejscowości Ada w USA. Jej założycielami byli Jay Van Andel i Rich DeVos, którzy postanowili stworzyć nazwę pochodzącą od słów „American Way”. Tym sposobem powołano do życia wielką korporację, która prężnie rozwija się do dziś, a w Polsce istnieje od 1992 roku.

SKUTECZNOŚĆ

Według wielu opinii, produkty firmy AMWAY POLSKA są wyjątkowo skuteczne. Precyzyjnie dobierany skład produktów, ich wysoka jakość i poziom skoncentrowania dają niesamowite efekty. Ludzie bardzo szybko przywiązują się do produktów Amway, używają ich w swoich domach i polecają rodzinie oraz znajomym. Oferta firmy jest bogata w wiele markowych produktów, które objęte są Gwarancją Satysfakcji Amway. Produkcję każdego poprzedzają dogłębne badania oraz szczegółowe opracowania projektowe.

SZEROKA OFERTA PRODUKTOWA

 • kosmetyki pielęgnacyjne Artistry, Beautycycle;
 • suplementy diety Nutrilite;
 • domowe środki czyszczące,
 • naczynia ze stali nierdzewnej Cook;
 • filtry do oczyszczania wody Spring

Opinia użytkowników jest dla firmy Amway najlepszą reklamą. Rzesze zadowolonych klientów i kilka sztandarowych produktów, są wizytówką firmy. Wykorzystanie wieloletniego doświadczenia w sprzedaży firmowych produktów oraz bezpiecznych dla zdrowia składników dodaje wiarygodności i pozwala znaleźć stałe grono odbiorców. Dodatkowo, wykorzystanie nowoczesnych technologii pomaga w produkcji innowacyjnych serii, jak na przykład eSpring oraz iCook. I co najważniejsze – wszystko w zgodzie z naturą.

Każdego dnia Amway pracuje na swoją opinię wśród klientów. Pomaga podnieść poziom ich życia, odkrywać drzemiący w nich potencjał i pomagać osiągnąć wyznaczone cele.

3 Comments

 1. Kamila

  Używam kosmetyków Artistry Ideal Radiance marki Amway. Muszę przyznać, że najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy jakie dotąd używałam. Mam cerę bardzo wrażliwą i skłonną do przebarwień, te produkty poprawiają koloryt mojej skóry i bardzo delikatnie ją pielęgnują. Amway poleciła mi kosmetyczka, jestem zadowolona i z pewnością będę często wracać do tych kosmetyków.

 2. Karolina28

  Firma Amway Polska jest mi już znana od paru lat. Wyposażam się w środki czystości Amway Home. Są bardzo skuteczne w czyszczeniu, praniu i zmywaniu. Nie podrażniają skóry i mają przyjemny zapach W składzie mają naturalne składniki, co rzadko się zdarza w przypadku środków czystości. Polecam każdej pani domu, która często musi używać takich produktów.

 3. Darek

  Przez jakiś czas stosowałem kurację odchudzającą kupioną właśnie w Amwayu. Nie spotkałem się wcześniej z tą firmą. Przed kupnem sprawdziłem co na ich temat piszą i muszę przyznać, że opinie o Amway były tylko pozytywne. Ja też się pod nimi podpisuję bo kuracja bardzo mi pomogła w powrocie do dobrej kondycji.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.


Theme by Anders Norén