Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Biznes i gospodarka

Sprawne usługi kurierskie – element sukcesu sprzedawcy on-line

Handel zdalny stale kwitnie. Polacy coraz chętniej dokonują zakupów w sklepach on-line, zamawiając w nich produkty należące do niemal wszystkich możliwych kategorii. Żeby jednak działalność sprzedawców zdalnych była możliwa, wymagana jest ich efektywna współpraca z firmami kurierskimi.

Doręczanie produktów wprost do drzwi klientów to jedna z głównych zalet zakupów internetowych. Aby dostawy przebiegały sprawnie i szybko, warto postawić na stałą współpracę punktu handlowego z określoną firmą świadczącą usługi kurierskie, np. z iExpress24. Usługodawca pośredniczy w szybkim i bezproblemowym nadawaniu przesyłek, umożliwiając proste generowanie listów przewozowych, wyceniając paczki i zamawiając kuriera pod podany adres. Nadawca nie musi nawet wychodzić z domu, ponieważ wszelkie procedury odbywają się przez internet. Do nadania przesyłki potrzebne jest tylko połączenie sieciowe oraz drukarka.

Oferta iExpress24 kierowana jest do klientów prywatnych i biznesowych. Ze względu na ograniczenie formalności do minimum, szczególnie sprawdzi się w przypadku osób nie mających doświadczenia w nadawaniu przesyłek kurierskich. Będzie też idealną opcją dla jednostek zarobkowo zajmujących się handlem on-line. Przy regularnym korzystaniu z serwisu, można brać udział w programie lojalnościowym, dodatkowo udogadniając sobie wysyłkę towarów. Jako że firma współpracuje z kurierami K-EX oraz DPD, zarówno nadawcy, jak i odbiorcy mogą mieć pewność, że paczki będą dostarczane tak szybko, jak to możliwe, a jakość obsługi zawsze będzie wyróżniała się najwyższym poziomem. Dla sklepów internetowych jest to wyjątkowo ważne, ponieważ klienci oceniają stopień swojej satysfakcji z zakupów także na podstawie czasu oczekiwania na zamówiony produkt. Dodając do tego atrakcyjne ceny oferowane przez pośrednika usług kurierskich, śmiało można stwierdzić, że jego oferta w dużej mierze przyczyni się do powodzenia sprzedawcy wśród sporej konkurencji.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.