Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Powiedz mi jak pachniesz, a powiem Ci kim jesteś..

O tym, jak wiele dobrego potrafi zdziałać dany aromat wiadomo nie od dziś. Nie od dzisiaj także wiadomo, że niewłaściwie dobrane perfumy czy zbyt intensywny dezodorant, może skutecznie zaszkodzić – zarówno kobiecie jak i mężczyźnie, którzy z nich korzystają. Dlatego też ważnym jest, by umiejętnie korzystać z tego typu dobrodziejstwa, jakimi są różnego rodzaju kosmetyki czy produkty zapachowe.
Uroda – zarówno kobieca jak i męska – to taki element naszego życia, na który dość często nie zważamy i … dość często tym samym siebie zaniedbujemy. Dzieje się tak, ponieważ wiele osób, ignoruje tak ważną kwestię jak chociażby właściwie dobrany strój – który może albo podkreślić atuty naszego wyglądu, albo też skutecznie „wystawić” na widok publiczny, mankamenty naszej sylwetki i naszej urody.
Jednakże na wygląd zewnętrzny, a ściślej mówiąc na to, w jaki sposób, odbierają nas inni ludzie, ma decydujący wpływ to, w jaki sposób … pachniemy. To właśnie zapachy, mogą spowodować, że nawet na teoretycznie mało atrakcyjną kobietę, zaczną szybko zwracać uwagę faceci, którzy nigdy by się nią nie zainteresowali. To, w jaki sposób pachniemy, potrafi przekonać do nas kogoś lub  go skutecznie zniechęcić. I dotyczy to w takiej samej mierze – zarówno mężczyzn jak i kobiet, w różnym wieku.
Kupując, więc kosmetyki zapachowe, powinniśmy skoncentrować swoją uwagę na dwóch ich elementach.

Po pierwsze – czy są to perfumy lub dezodoranty o zapachu, przeznaczonym dla naszego wieku. Po drugie – czy są to perfumy lub dezodoranty (względnie też woda po goleniu), które bardziej pasują do kobiet bądź bardziej do mężczyzn.
Właściwie dobrany zapach (dezodorant, woda po goleniu, perfumy), potrafi doskonale podkreślić nasz charakter oraz dodać nam atrakcyjności.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.