Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Ponadczasowe ubrania- to musisz mieć w swojej szafie

Wbrew pozorom, aby ubierać się modnie i zgodnie z najnowszymi trendami, nie musimy wcale co sezon wymieniać całej garderoby. Wystarczy, że zaopatrzymy się w zestaw ubrań ponadczasowych, które prezentują się modnie zawsze i wszędzie i uzupełnimy go o kilka elementów odpowiadających aktualnej modzie. Co powinno znaleźć się w takim zestawie?

 

Na pewno mała czarna. Czarna sukienka o prostym kroju, kończąca się przed kolanem to klasyka gatunku. Możemy połączyć ją z przeróżnymi dodatkami, tworząc stylizacje odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje. Trudno o inne równie uniwersalne ubranie!
W każdej damskiej szafie powinny znaleźć się też klasyczne dżinsy. Ciemne, z prostymi nogawkami przydadzą się nawet tym, którzy nie chodzą w spodniach. Można wyjść w nich na spacer, czy na zakupy, a nawet na imprezę. Wszystko zależy od tego, jaką bluzkę do nich dobierzemy.

 

Warto zaopatrzyć się też w klasyczny beżowy trencz. Sprawdzi się w każdej sytuacji, szczególnie wiosną i jesienią. Możliwość komponowania go z różnymi szalikami, czapkami i butami sprawia, że jeden płaszcz można wykorzystać w nieskończonej liczbie stylizacji, za każdym razem uzyskując inny efekt.