Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Nieruchomości i wnętrza

Ponadczasowe lustra do łazienki – jakie wybrać?

Lustro do łazienki to obowiązkowy element jej wyposażenia. Trudno bowiem wyobrazić sobie ów pomieszczenie bez tego jakże funkcjonalnego dodatku. Przyznać należy, że każda, nawet najbardziej zabiegana osoba, przynajmniej raz zerknie w jego światło – czy to wykonując codzienny makijaż, układając fryzurę, czy robiąc poranną toaletę. Należy jednak zauważyć, że lustro stanowi nie tylko element czysto praktyczny, ale również dekoracyjny. Odpowiednio dobrane rozjaśnia przestrzeń, optycznie je powiększając.

Lustro do łazienki z podświetleniem

Tak, jak ważna jest obecność lustra w łazience, tak równie istotnym elementem jest jego właściwe oświetlenie, co w przypadku mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, dodatkowo pozbawionych okna, jest rzeczą o kluczowej randze. Jak poznać czy posiadane lampy spełniają swoją zależność? Odpowiedź jest prosta. Jeśli twarz oświetlona jest w sposób równomierny, pozbawiony cieni w okolicach ust czy nosa to możemy śmiało stwierdzić, że światło jest odpowiednie. W przeciwnym razie warto rozejrzeć się za propozycjami, jakimi otacza nas branża oświetleniowa. Na uwagę zasługują lampy montowane po obu stronach lustra do łazienki lub długie kinkiety.

Lustro z szafką i półką

Szalenie praktyczne będzie lustro do łazienki wzbogacone półką oraz szafką, na której bez trudu pomieścimy kubek z pastą i szczoteczkami czy opakowanie na szkła kontaktowe. Współczesne modele zachwycają stylem, oryginalnym designem oraz dopasowaniem do każdej aranżacji. Przedmiot ze stali nierdzewnej idealnie sprawdzi się w modernistycznym wnętrzu, zaś drewniany podkreśli wystrój rustykalnej stylizacji. Efektownie prezentują się szklane półki, choć odpychają klientów z uwagi na trudność w utrzymaniu czystości.

Lustro do łazienki musi być praktyczne!

Któż z nas niejednokrotnie musiał „odparowywać” łazienkowe lustro pokryte mgłą? Scenariusz z pewnością doskonale znany i jakże nie lubiany, szczególnie rano, gdy każda minuta wolnego czasu jest na wagę złota. Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom wielu klientom, powstały lustra do łazienki wzbogacone nieparującą powłoką (jak te dostępne na: http://bbhomeonline.pl/pol_m_Produkty_Lustra-183.html). To jednak nie koniec propozycji, jakimi raczą nas współcześni sprzedawcy. Do naszej dyspozycji są bowiem zwierciadła ze skrzydłami bocznymi, umożliwiające ustawienie pod różnym kątem, znajdujące szerokie zastosowanie podczas wykonywania precyzyjnego makijażu czy golenia się. Często spotykanym zabiegiem jest również montowanie małego lusterka na wysuwanym uchwycie, o powiększającej powierzchni i ruchomej tafli.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.