Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Inne ponadczasowe

Jak dobrać biżuterię do obecnych trendów mody?

Biżuteria nigdy nie wychodzi z mody. Uwielbiają ją nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Towarzyszą ludziom od najmłodszych lat. Nawet dzieci posiadają własne, biżuteryjne perełki w swoich zbiorach.

Dziś poznacie 5 sposobów na modny look tego sezonu. Część 2: biżuteria. Nie będziemy skupiać się już na odzieży, galanterii czy obuwiu. Każdy na bieżąco śledzi zmiany pojawiające się w branży modowej. Na ulicach możemy obserwować jak noszą się ludzie i co wyciągać z tego odpowiednie dla siebie wnioski. Biżuteria sprawia znacznie większe problemy. Niektóre produkty dostępne na rynku są ponadczasowe, inne odchodzą do lamusa tak samo szybko, jak się pojawiają stanowiąc hit jednego sezonu.

Nieład, bałagan, miszmasz – synonimy współczesnej mody

Niektórzy wciąż uwielbiają biżuterię z finezyjnymi zdobieniami, kamieniami i innymi błyskotkami. Obecnie jednak projektanci stawiają na wszechobecny minimalizm, który doskonale sprawdza się w każdej dziedzinie życia. Aby jednak wkomponować się w panujące obecnie trendy warto skupiać się na zgrabnie połączonej w artystyczny nieład prostocie.

Pierścionki i naszyjniki

Również tutaj projektanci postawili na prosty szyk. Pierścionki, które najlepiej wpisują się we współczesne trendy są proste, szykowne i eleganckie. Mogą być zdobione kamieniami, ale nie takimi, które będą je przytłaczać. Podobnie jest z naszyjnikami oraz dopasowywaniem do nich wisiorków. Im delikatniejszy, tym lepiej postrzegany.

Bransoletki – nie tylko na dłoń

Trudno dziś znaleźć kobietę, która w swojej szkatułce nie miałaby przynajmniej jednej bransoletki. Jednak dziś projektanci przyozdabiają nimi nie tylko dłonie, ale również kostki stopy swoich modelek. Proste, bardzo dziewczęce bransoletki pozbawione nadmiernego przepychu w dodatkach uzupełniają każdą stylistykę. Oczywistym jest jednak, że bransoletki na kostki stóp najlepiej sprawdzą się latem.

Najważniejsze, aby dobrze się czuć

Istnieją kobiety, które na co dzień w ogóle nie noszą biżuterii uważając, że modne modele szybko im się nudzą. W takich przypadkach zawsze warto stawiać na ponadczasową, uniwersalną klasykę, którą stanowi złoto i srebro. W wielu sklepach można również nabyć biżuterię jednosezonową, którą charakteryzuje przystępna cena i uniwersalna forma.

Na koniec również wskazówka dla wymagających mężczyzn

Projektanci zawsze apelują o noszenie zegarków. Są nie tylko praktycznym dodatkiem do codziennej stylizacji, ale przede wszystkim również synonimem męskiej klasy, wdzięku oraz elegancji. Te cechy pożądane są u każdego Pana, niezależnie od okoliczności.

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.