Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Biznes i gospodarka

Gdzie inwestować pieniądze? Traffic Monsoon zamiast lokaty

Gdzie inwestować pieniądze jeśli lokaty są słabo oprocentowane, a gra na giełdzie nie jest dla nas stworzona? Ostatnimi czasy dużym zainteresowaniem jeśli chodzi o to gdzie inwestować pieniądze cieszy się program Traffic Monsoon.

Co to jest Traffic Monsoon i ile tu można zarobić?

Traffic Monsoon to program powstały z inicjatywy 4 wspólników doskonale znanych w branży reklamy internetowej, którzy wprowadzili na rynek całkowicie nowy sposób dostarczania ruchu do stron internetowych. W czasach milionów biznesów, w których reklama jest niezbędna, ruch na stronach firm i instytucji jest obowiązkowy – zwłaszcza dobry ruch zainteresowanych tematem osób.

Przy okazji generowania ruchu na strony internetowe Traffic Monsoon pozwala reklamodawcom i nie tylko czerpać stałe i co ważne: zdecydowanie wyższe niż na lokacie dochody.

Wszystkie przychody Traffic Monsoon są dzielone między zarejestrowanych w programie użytkowników (rejestracja – tutaj – jest bezpłatna), którzy posiadają wykupione w nim tzw. paczki reklamowe AdPack.

Jak to działa?

1 AdPack kosztuje 50$ i wygasa wtedy, gdy wypracuje w systemie dokładnie 55$ czyli po 50 dniach.

Ile to procent? Dokładnie 10% !

Żadna lokata w banku nie da Ci takiego procentu przy tak małym wkładzie.

Jeśli wykupisz 3 AdPacki za kwotę 150$ zyskasz po 50 dniach 165$ czyli dokładnie + 10%. Zasada jest prosta: zamiast wkładać mniejsze kwoty na lokatę bankową, która daje zdecydowanie mniejsze zyski, możesz wykupić odpowiednią dla posiadanych funduszy ilość AdPacków i zarobić na nich 10%.

Jak wypłacić zarobione pieniądze?

3 metody: PayPal, Payza, SolidTrustPay

Jakie „haczyki” są w Traffic Monsoon i skąd te pieniądze?

W przeciwieństwie do lokaty, na której nie trzeba NIC robić, żeby mało zarobić, w Traffic Monsoon trzeba wykonać jedną czynność by zyskać całkowitą kwotę z podziału zysków firmy (tj 10%).

Po pierwsze: raz na 24 godziny należy obowiązkowo obejrzeć 10 reklam serwowanych w serwisie: każda trwa ok. 20 sekund. Czas „pracy”: minimalny.

To uprawnia nas do otrzymywania zarobków z posiadanych i pracujących AdPacków. Zarobki z nich są naliczane co 60 minut, a w każdej chwili można wypłacić zarobione pieniądze, lub dokupić AdPacki jeśli ten sposób inwestowania nam się spodoba.

Dodatkowo, jeśli posiadamy własny biznes, firmę, czy stronę, którą chcielibyśmy reklamować zyskując na nią ruch innych użytkowników – za każdy wykupiony AdPack otrzymujemy 20 kliknięć w dowolnie ustawiony banner oraz tzw 1000 kredytów do wymiany ruchu. Jednocześnie zarabiając na AdPackach Traffic Monsoon możemy promować własny biznes.

Bonus: Jeśli chcemy zaangażować się bardziej i polecimy ten sposób na inwestowanie pieniędzy znajomych, to dostaniemy 10% prowizji od wszystkich zakupionych przez nich AdPacków.

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Ważne: jeśli już wiesz, gdzie inwestować pieniądze i poczułeś, że Traffic Monsoon to świetna idea (a taką jest), to musisz wiedzieć również, że:

  • 1 osoba może mieć w systemie tylko 1 konto, podpięte do odpowiedniego rejestratora płatności (np. PayPal)
  • W systemie możesz promować swój sklep internetowy, portale rozrywkowe, biznes czy własny blog (niedozwolone są jednak strony promujące szkodliwe treści, szkodliwe oprogramowanie, czy treści ponograficzne)
  • Minimalna kwota do wypłaty środków to… 2$ i z każdą kolejna wypłatą minimum rośnie o 1 $ aż do ostatecznie 10$. 10$ jest już ostateczną, stałą kwotą od której w momencie jedenastej wypłaty i każdej kolejnej możesz dokonać wypłaty środków.
  • Możesz wykupić dowolną ilość AdPacków i wszystkie będą dla Ciebie pracowały równolegle, dając zysk co godzinę, aż do uzyskania po 50 dniach 55$ z każdych włożonych 50$
  • Ważne: jeśli któregoś dnia nie „wyklikasz” obowiązkowych 10 reklam, wówczas zarobisz mniej niż 10%. To musi być jasne.

To już wszystko:

Tutaj możesz zarejestrować się w Traffic Monsoon

(Rejestracja jest całkowicie darmowa, i za darmo możesz również rozeznać się w systemie, poznać go i dopiero wtedy zakupić swoje AdPacki i zacząć na nich zarabiać).

Leave a Reply

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.