Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Nieruchomości i wnętrza

Do wnętrza: Fissler i Hobbs

Marka Fissler to firma jednym doskonale znana, a innym, którzy nieco mniejszą uwagę przywiązują do wnętrzarskich gadżetów – całkiem obca. Fissler wyznacza dziś podstawowe standardy w wytwarzaniu popularnych i pięknych naczyń do kuchni oraz garnków, jak też przyrządów koniecznych nam w czasie codziennego gotowania.

Zastosowanie  przez Fissler wyjątkowych, bardzo dobrych materiałów (już na etapie produkcji),  innowacyjnych technologii wytwarzania i wiedzy ekspertów z dziedziny gastronomii, pozwoliło opracować i wdrożyć na rynek produkty, które w wielkim stopniu ułatwiają wykonywanie nużących, powtarzalnych i tak przez nas nielubianych kuchennych czynności.

Przez wzgląd na jakość, poszczególne propozycje sprawdzają się jako luksusowe prezenty na różne, mniej czy bardziej ważne okazje.

Marka Russel Hobbs, która przy rozmowie o domowych sprzętach też zasługuje na naszą uwagę powstała w Anglii w 1952 roku i jest kojarzona dziś przede wszystkim ze stworzeniem 1-ego na świecie czajnika elektrycznego. Obecnie w ofercie Hobbsa również znajdziemy oryginalne i słynące ze swej niezawodności czajniki elektryczne, ale nie tylko – oferta jest znacznie szersza!

Russel Hobbs jest producentem wysokiej jakości  ekspresów do kawy (opartych o tzw działanie przelewowe) i świetnych tosterów. Wszystkie produkty pod flagą tej marki cechują się długą żywotnością i interesującą formą, dzięki czemu pełnią na równi funkcje praktyczne oraz dekoracyjne.