Myśli, artykuły, wynalazki, cywilizacja

Biznes i gospodarka

Czy istnieje strategia sukcesu?

Byłoby pięknie, gdyby ktoś opracował strategię działania, która realizowana krok po kroku pozwoliłaby nam osiągnąć sukces, prawda?

Strategia sukcesu Twojej firmy” to jedna z najciekawszych dziś książek poruszających szeroką tematykę z zakresu tzw psychologii sukcesu, czyli umiejętności psychologicznego rozumienia swoich działań i reakcji klientów,które w prostej drodze prowadzą do „zwycięstwa”,  a także dotycząca ważnych, praktycznych kwestii prowadzenia firmy oraz zwiększania jej dochodów z roku na rok.

Autor w niezwykły sposób pokazuje nam, jakie  banalne, oczywiste i często niedostrzegalne błędy popełniają szefowie przedsiębiorstw i ich menedżerowie, które prowadzą do upadku w ciągu zaledwie pierwszych 5 lat od momentu założenia działalności gospodarczej.

Sebastian Kątek bardzo szybko udowadnia, jak istotna w prowadzeniu biznesu do zdecydowanego sukcesu jest odpowiednia, przemyślana strategia i przyczynowo-skutkowo etapy jej przeprowadzania.

Bez niej nawet najbardziej doświadczeni, świetni fachowcy są zmuszeni zamknąć bankrutujące przedsiębiorstwo i szukać etatu.

Ta biznesowa, ale bardzo lekko, ciekawie napisana książka podpowiada, jak przeprowadzić reklamę by zwiększyć ilość klientów czterokrotnie nawet w ciągu kilku miesięcy, doradza, jakie formy reklamy w różnych przypadkach są najlepsze i jak można reklamować się w sposób niejawny.